Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmieniająca się głośność w systemie.

17 Lis 2010 17:05 2559 9
  • Poziom 9  
    Witam mam strasznie upierdliwy problem. Nie wiem czy to wina wirusa czy problemu ze sprzętem., O to problem. Głośność sama się zmienia raz jest głośniej raz ciszej. Oglądam film czy słucham muzyki leci cicho potem głośno znowu zcisza. Jest to strasznie upierdliwe. Proszę o jakąkolwiek pomoc. Jak mam podać logi itd dajcie znać.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    witam
    Jeśli masz klawiaturę z regulacją głośności to podmień na inną. Klawiatura mogła zostać zabrudzona.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Mam najzwyklejszą klawiaturę. Więc czekam na inne pomysły. Ale dzięki za zainteresowanie.
  • Poziom 13  
    Masz klawiaturę czyli domyślam się, że to komputer stacjonarny.
    Ja uczepił bym się głośników i karty dżwiękowej. Podłącz je do innego urządzenia (innego komputera, wieży, odtwarzacza MP3). Podłącz też jakieś inne głośniku/słuchawki do komputera.
    Jeżeli nie rozwiążemy tym problemu to przynajmniej zmniejszymy zakres poszukiwań.
  • Poziom 43  
    Jaki system operacyjny i jaka karta dźwiękowa?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Jaka firma karty dźwiękowej? Jaki system? Wróżka przedwczoraj wyjechała :D
    Jeśli to Realtek, popatrz na pasek koło zegarka, powinna być ikona jasnobrązowego głośniczka. Kliknij w nią dwa razy i popatrz w mikserze. Ja mam podobny problem, ale z mikrofonem. Jak wyłączam komputer, to wejściem jest mikrofon. Jak go włączę- głośność wejścia liniowego.
  • Poziom 9  
    Karta to Realtek, system W7. Nadal jest problem sprawdzę z głośnikami ale jutro bo dziś już nie dam rady. Mam nadzieje, że znajde gdzie tkwi problem. ;/
  • Poziom 19  
    Milczar123. Przyczyną takiego stanu jest brak aktualizacji. Proponuję zrobienie aktualizacji z Windows Update. Jeżeli to nie pomoże, to możesz ten problem zgłosić do samego Microsoftu i czekać aż zrobią aktualizacje. Niestety pewne problemy może rozwiązać sam Microsoft.
  • Poziom 8  
    Przeskanuj system, jeżeli nic nie wykryje, zaktualizuj komputer. Czy podczas zakupu testowałeś głośniki?