Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odtwarzacz Cd do 400 zł. Szukam używanego.

aftys6 17 Nov 2010 20:38 1011 2
    aftys6
    Level 19  
    Witam
    Mój wysłużony pioneer odmówił posługi a koszt naprawy przewyższa jego wartość.

Poszukuję więc wśród używek.
    Wykluczam wszelkie odtwarzacze marketowe Cd-DVD bo brzmią dla mnie koszmarnie.
    Na co dzień słucham rocka (wszelkie odmiany - także cięzki)i muzyki instrumentalnej.
    Zależy mi głownie na szerokiej i czytelnej średnicy i nie męczących wysokich tonach.
    Bass nie musi być powalający.
    Muzyki słucham z Cd więc nie zależy mi na odczycie MP3.
    Z używek rozważam:
    -NAD C 521
    -Onkyo DX-7211
    -YAMAHA CDX-396

Słyszałem z w/w modeli Onkyo i brzmienie mi odpowiada. 2 pozostałe słyszałem tylko na słuchawkach, ale za to mają dość dobre opinie.
    Docelowo będę miał je podpięte do wzmacniacza lampowego DIY ecc 83 + EL84
    Lub do wzmacniacza słuchawkowego.

Proszę o opinie na temat powyższych wzmacniaczy i ew inne propozycje. Rozważę i przeanalizuję wszystkie.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję ;)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    zukzukzuk
    Level 20  
    aftys6 wrote:
    Witam
    Mój wysłużony pioneer odmówił posługi a koszt naprawy przewyższa jego wartość.

Poszukuję więc wśród używek.
    Wykluczam wszelkie odtwarzacze marketowe Cd-DVD bo brzmią dla mnie koszmarnie.
    Na co dzień słucham rocka (wszelkie odmiany - także cięzki)i muzyki instrumentalnej.
    Zależy mi głownie na szerokiej i czytelnej średnicy i nie męczących wysokich tonach.
    Bass nie musi być powalający.
    Muzyki słucham z Cd więc nie zależy mi na odczycie MP3.
    Z używek rozważam:
    -NAD C 521
    -Onkyo DX-7211
    -YAMAHA CDX-396

Słyszałem z w/w modeli Onkyo i brzmienie mi odpowiada. 2 pozostałe słyszałem tylko na słuchawkach, ale za to mają dość dobre opinie.
    Docelowo będę miał je podpięte do wzmacniacza lampowego DIY ecc 83 + EL84
    Lub do wzmacniacza słuchawkowego.

Proszę o opinie na temat powyższych wzmacniaczy i ew inne propozycje. Rozważę i przeanalizuję wszystkie.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję ;)

http://allegro.pl/sansui-cd-x501i-odtwarzacz-cd-r-wysoki-model-i1325171491.html
    :)
    Wg mnie - to sporo wyżej. Ale czy Twój system to pokaże? Różnie bywa...

Pozdrawiam!
    aftys6
    Level 19  
    Planuje oprócz nowego CD zaopatrzyc sie takze we wzmacniacz wyzszej klasy wiec raczej lepsze CD nie bedzie się marnowac ;)