Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TechniSat Digit S2 - Błąd karty smart

18 Lis 2010 11:27 5042 9
  • Poziom 8  
    Witam
    Mam ogromny problem z dekoderem TechniSat Digit S2 z platformy TNK. Dostałem ten dekoder gratis podczas kupowania N'ki, lecz ani razu nie udało mi się z niego korzystać. Problem polega na tym, że nie odbieram kanałów kodowanych, tych które powinny być za darmo(bez doładowania) gdyż dekoder wyświetla błąd "Błąd karty smart". Wyjmowanie nic nie pomogło, przywrócenie ustawień fabrycznych również. Odesłałem kartę do sprawdzenia, stwierdzili, że działa. Potem dekoder, to też stwierdzili, że działa. A u mnie jakoś nie bardzo.
    Mam więc pytanie, ktoś miał podobny przypadek i jakoś udało mu się go rozwiązać? Czy może serwis poleciał w przysłowiowe "kulki" i nawet nie chciało im się go sprawdzić? Bo puki co to ponoszę same koszty, musiałem im dwa razy coś wysłać, a o telefonach nie wspominając(25 zł stracone podczas jednej rozmowy). Szczerze powiedziawszy mam dość współpracy z nierzetelną firmą, która ma w "czarnej dziurze" mnie jako ich klienta, naciągają mnie na koszty, a ja nic z tego nie mam. Jeśli ktokolwiek zapytałby mnie czy polecam TNK, odpowiedziałbym, że go chyba(brzydko się wyrażę) "Poj***ło". Sprawa ciągnie się już rok więc proszę zrozumieć moją irytację tym problemem.
    PS. Czy to możliwe, że dekoder ten ma prawo nie działaś na nieodpowiedniej długości geograficznej? :)
    PS2. Do kogo mogę zgłosić takie traktowanie (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów?)?
    Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Nie mam takiej możliwości bo wśród moich znajomych nikt nie ma takiego dekodera na takie karty :(
  • Poziom 8  
    No właśnie o to chodzi, że nikt nie ma dekodera telewizja na kartę. Nie mam jej gdzie sprawdzić, a serwis twierdzi, że działa. Przewiduje, że wina dekodera.
  • Poziom 8  
    Więc na NBOXie mogę ją sprawdzić sprawdzić?
    PS. No niestety nie wszyscy mają tak obszerną wiedzę na temat TV Satelitarnej i nie dla wszystkich jest to takie oczywiste, jak się koledze wydaję. Jak coś się kupuje to ma działać, a laik taki jak ja powinien ograniczyć się tylko do podłączenia dekodera.
  • Poziom 8  
    Udało mi się jednak włożyć kartę do nboxa. Wyskoczyło mi, że muszę czekać na aktywacje karty aby skorzystać z usług. Czy to oznacza, że karta działa?