Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nikon coolpix s3000 po upadku

Ania9260 18 Nov 2010 17:09 3209 3
 • #1
  Ania9260
  Level 2  
  Witam wszystkich.

  Mój aparat jest po upadku,został uszkodzony obiektyw, jest to nikon coolpix s3000.
  Jak się dzisiaj okazało, aparat jest już nie do użytku a koszt naprawy czyli wymiana całej optyki wynosi 350 zł - nieopłacalne. Cieszyłam się nim 2 dni, co mogę teraz zrobić aby jakoś z tego wyjśc z pożytkiem? czy mogę go sprzedać na części? czy w całości? która opcja lepiej się opłaci? w planach mam kupno tego aparatu po raz drugi, więc jak mam go teraz spożytkować? proszę o radę

  podaję kontaktowe gg: 28238137

  pozdrawiam
 • #2
  maniak0790
  Level 22  
  Sprzedaj całość na allegro. Myślę ze połowa ceny z aparatu Ci się zwróci. O ile aparat ma sprawy LCD, płytę główna, obudowę.
 • #3
  Ania9260
  Level 2  
  taak, wszystko jest ok po za tym obiektywem, który jest minimalnie skrzywiony
 • #4
  j.amator
  Level 13  
  Myślę że tak szybko bym się nie poddawał i próbował się skontaktować z lokalnymi specami,bo Sam pewnie nie poradzisz,może przejdź się do miejscowych zegarmistrzów,chociaż w takim małym miasteczku będzie trudno znaleźć, najbliższy punkt to Zamość i tam są podobne serwisy.Obiektyw mógł tylko wyskoczyć z prowadnic , jeśli nie są poobrywane taśmy łączące obiektyw z płytą główną to zegarmistrz to zrobi, w dodatku ten aparat jak piszesz jest nowy.Ewentualne uszkodzone części do tego aparatu szukałbym na znanym nam portalu . .A cha proponuję Żebyś przed wyprostowaniem obiektywu nie włączał aparatu bo możesz uszkodzić cały napęd i silniczek. Życzę powodzenia.