Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nikon coolpix s3000 po upadku

Ania9260 18 Nov 2010 17:09 3155 3
    Ania9260
    Level 2  
    Witam wszystkich.

Mój aparat jest po upadku,został uszkodzony obiektyw, jest to nikon coolpix s3000.
    Jak się dzisiaj okazało, aparat jest już nie do użytku a koszt naprawy czyli wymiana całej optyki wynosi 350 zł - nieopłacalne. Cieszyłam się nim 2 dni, co mogę teraz zrobić aby jakoś z tego wyjśc z pożytkiem? czy mogę go sprzedać na części? czy w całości? która opcja lepiej się opłaci? w planach mam kupno tego aparatu po raz drugi, więc jak mam go teraz spożytkować? proszę o radę

podaję kontaktowe gg: 28238137

pozdrawiam
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    maniak0790
    Level 21  
    Sprzedaj całość na allegro. Myślę ze połowa ceny z aparatu Ci się zwróci. O ile aparat ma sprawy LCD, płytę główna, obudowę.
    Ania9260
    Level 2  
    taak, wszystko jest ok po za tym obiektywem, który jest minimalnie skrzywiony
    j.amator
    Level 13  
    Myślę że tak szybko bym się nie poddawał i próbował się skontaktować z lokalnymi specami,bo Sam pewnie nie poradzisz,może przejdź się do miejscowych zegarmistrzów,chociaż w takim małym miasteczku będzie trudno znaleźć, najbliższy punkt to Zamość i tam są podobne serwisy.Obiektyw mógł tylko wyskoczyć z prowadnic , jeśli nie są poobrywane taśmy łączące obiektyw z płytą główną to zegarmistrz to zrobi, w dodatku ten aparat jak piszesz jest nowy.Ewentualne uszkodzone części do tego aparatu szukałbym na znanym nam portalu . .A cha proponuję Żebyś przed wyprostowaniem obiektywu nie włączał aparatu bo możesz uszkodzić cały napęd i silniczek. Życzę powodzenia.