Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LJ 4350 nieudane update firmware

eSSek 18 Lis 2010 17:53 1268 2
  • #1 18 Lis 2010 17:53
    eSSek
    Poziom 10  

Witam.Mam problem z aktualizacją firmware w LJ 4350. Drukarka zgłaszała błąd 49 4C06, sciągnąłem więc ze strony HP firmware w wersji 08.180.3 wgrałem przez LPT (zgodnie z zaleceniami info linii HP odczekałem30 min po wgraniu zeby dogadał sie formater z dc controlerem) i pojawił się problem. Drukarka odpaliła się , ręcznie musiałem zainicjować dysk a na wyświetlaczu pojawia się komunikat wgraj ponownie oprogramowanie. Przy wydruku strony konfiguracyjnej na stronie Jet Direct (wbudowany J7949E) jestwpis Incomplete F/W must download i drukarka nie drukuje z sieci, chociaż widzi IP. Pytanie moje jak rozwiązać ten problem, czy trzeba zrobić update Jetdirecta?

0 2
  • #2 18 Lis 2010 19:39
    ABLublin
    Specjalista - kserokopiarki

spróbuj tu jest najnowszy firmware do samej karty Link

a potem ew. jeszcze raz do drukarki jak będzie potrzebował ale ważne kabel lpt musi byś IEEE1284 inaczej możesz mieć problem

0
  • #3 22 Lis 2010 13:35
    eSSek
    Poziom 10  

Kabelek jest ok, wersja oprogramowania JD V33.21.FF i niestety nadal ten błąd występuje, wrzuciłem do niej foramter z 4250 z tym samym softem i bez problemu znalazła i zainicjowała dysk oraz JD, także wygląda na uszkodzenie formatera

ABLublin napisał:
    spróbuj tu jest najnowszy firmware do samej karty Link

a potem ew. jeszcze raz do drukarki jak będzie potrzebował ale ważne kabel lpt musi byś IEEE1284 inaczej możesz mieć problem

0
  Szukaj w 5mln produktów