Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

suszarka gorenje WT941 WYMIANA PASKA OBRACAJĄCEO BĘBEN

zientekha 18 Lis 2010 17:57 3037 1
  • #1 18 Lis 2010 17:57
    zientekha
    Poziom 8  

Witam - może ktoś mi doradzi jak się zmienia pasek obracający bęben w suszarce kondensacyjnej . Czy laik jest w stanie to zrobić?
    Wydaje się to proste jak wiesz gdzie ten pasek jest ,ale go nie widać .nie wiem od której strony rozkręcać suszarkę . Odpowiedź typu zanieść do serwisu czy kup nowy i wymień mnie nie cieszy.Za poważne odpowiedzi z góry dziękuję.

Mod. ROBSON33

Regulamin 10.9 pisanie z użyciem slangu młodzieżowego (branżowego), notoryczne popełnianie błędów ortograficznych, pisanie z użyciem przycisku "Caps Lock" (wszystkie litery duże) zarówno w tytule jak i w treści tematu,

Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .

2 1
  • #2 23 Lut 2011 16:09
    zientekha
    Poziom 8  

Szukałem porad jak wymienić pasek w suszarce gorenije. Niestety nie otrzymałem porad jak się do tego dobrać, ale problem rozwiązałem . Porada serwisu tej marki była chyba raczej nie trafiona- zalecano rozebrać suszarkę od strony systemu grzewczego , czyli tylny panel obudowy. Tam oprócz systemu grzewczego nie znalazłem nic co by mi przypominało system napędowy bębna.
    Dla wszystkich zainteresowanych polecam położyć suszarkę na tylnym panelu. Następnie rozkręcić wszystkie wkręt boków i panelu przedniego obudowy.radzę zapamiętać lub zapisać miejsca i sposób mocowania. Po zdjęciu przodu można zauważyć silnik napędowy wraz z wałkiem . Następnie zdjąć osłonę wiatraka i sam wiatrak , poluźnić śruby mocujące silnik . gdy wszystko jest już odsłonięte nakładamy pasek na bęben na wałek napędowy i na koło napinające. Trochę się tu namęczyłem . Skręcać pomału i cierpliwie bo trochę tego jest . Mi się udało ,suszarka chodzi .

4