Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po podłączeniu PSP mysz przestaje działać.

19 Lis 2010 15:04 1955 9
 • Poziom 9  
  Witam mam taki problem otóż dzisiaj podłączając swoje psp do komputera zauważyłem dziwną rzecz. Podłączam psp i mysz przestaje działać. Ponowne jej podłączenie, odłączenie i inne takie zabawy nie przynoszą skutku. Próbowałem już kilka razy i wyskoczył komunikat 'Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarie, ale system Windows nie może go rozpoznać. aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu tego problemu kliknij ten komunikat"

  Myszka jest na usb. Podłączałem myszkę też pod normalne wejście i dalej to samo. Włączam psp=wyłączam mysz. Wcześniej się tak nie działo. Macie jakieś pomysły? Dodam tylko że dzieje się tak tylko z psp. Gdy podłącze bluetooth do kompa czy pendrive mysz działa normalnie.
 • Poziom 33  
  Normalne wejscie to PS2?

  Radze ci pokombinowac z przekladaniem urzadzen do inyych gniazd USB. Nie wiem dlaczego tak jest, ale zaobserwowalem, ze na niektorych plytach glownych (nawet prosto ze sklepu), w pewnych wariantach polaczenia urzadzen usb, conajmniej jedno urzadzenie nie dziala. Trzeba wtedy znalezc 'optymalne podlaczenie.
 • Poziom 9  
  Tak normalne wejście to PS2 , zapomniałem wcześniej tej nazwy. Po próbóję inaczej po podłączać chociaż wcześniej działało normalnie i dam edita jak coś.
 • Poziom 9  
  A próbowałeś z innymi podłączeniami? Może podłączasz PSP pod 1.2 a nie 2.0, i występuje awaria, przeskanowałeś PSP?
 • Poziom 36  
  Jakie jest obciążenie portów w czasie pracy (sprawdź w menedżerze urządzeń), czy żaden z kabli nie został uszkodzony (np: załamany przy wtyku).
 • Poziom 9  
  Psp jest czyste, wejście nie jest uszkodzone, ponieważ oba urządzenia działają dobrze do puki nie są podłączone jednocześnie do kompa. Gdy tylko włącze psp myszka staje , a menadżerze urządzeń znika z listy podłączonych rzeczy do kompa.
 • Poziom 36  
  Załączam wzór o co mi chodzi.

  Po podłączeniu PSP mysz przestaje działać.

  Po podłączeniu PSP mysz przestaje działać.
 • Poziom 9  
  Dobra jeżeli chodzi o to to tak na pierwszym ss masz 20% , ja mam natomiast 10%. Na drugim ss masz 98mA , moja myszka ma 100mA.
 • Poziom 36  
  Podaj wyniki po podłączeniu obu urządzeń oraz dla każdego z urządzeń z osobna. Zrzuty podesłałem poglądowo abyś wiedział, gdzie szukać nie sugeruj się moimi wartościami.
 • Poziom 9  
  Razem nie jest to możliwe. Bo gdy podłącze psp , mysz się wyłącza.
  Osobno to tak mysz ma 100mA. Psp jest rozpoznane jako masowe urządzenie magazynujące i ma 2mA.