Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brama MOOVO XA4, sama sie otwiera i zamyka.

19 Lis 2010 20:24 5525 1
 • Poziom 9  
  Witam Państwa.
  Ja z zapytaniem, od dwóch lat posiadam zestaw XA4 i nie było żadnego problemu, już 2 zimy przeszedł i wszystko ok, podkreślam że cały czas był konserwowany.
  Od dzisiaj zaczęły dziać się z nim dziwne rzeczy, samoczynnie się potrafi włączyć czyli słychać piknięcie na sterowaniu ręcznym i otwiera, znów piknięcie zatrzymuje się i wraca dużo takich samoczynnych zamykań, otwierań, nie zawsze pełnych, lub pełnych cykli, takie uczucie jak by ktoś sobie jaja robił pilotem i pikał co 2-3 sekundy.
  Wyłączyłem napięcie na 2-4h ruszyło cyklem powolnym czyli tak jak po zaniku prądu, działa poprawnie z pilota też i jak minie około 1-3 godzin zaczyna znów wariować znów pik w sterowaniu ręcznym i powtórka z rozrywki.
  Co może być przyczyną takiej awarii może to jakaś mała usterka??? prosił bym państwa o jakąś podpowiedź co mogę zrobić, może da się to jakoś naprawić.
  Nadmieniam że jestem osobą poruszającą się na wózku inwalidzkim i w moim przypadku jest mi nie zbędne otwieranie bramy automatycznie, gdyż ułatwi mi to wyjazd, jak i wjazd samochodem bez męczącego wyciągania wózka inwalidzkiego z samochodu.
  Wiem że to chińszczyzna, ale nie każdego stać na firmowy sprzęt.
  Z góry dziękuje za przeczytaniu tej wiadomości i proszę o jakieś wskazówki.
  pozdrawiam