Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telefon Samsunga S5230 Avila samoczynnie wyłącza się

dawid__02 20 Nov 2010 12:28 4930 6
    dawid__02
    Level 9  
    Witam, nie wiem czy to jest dobry dział. Posiadam samsunga Avile po zalaniu. Jak mi wpadła do wanny to wysuszyłem ja i wszystko działa tylko ze wczoraj sama mi się ścięła i wyłączyła się( nigdy tak nie robiła). Moja pytanie jest takie czy teraz będzie to się dalej rozwalało i nagłe już się nie włączy czy tylko to było jedno razowe ? I czy trzeba ja oddać gdzie do serwisu ?
    alien99
    Level 24  
    najlepiej zanieś ja do serwisu żeby ją porządnie wyczyścili. z tel po zalaniu bywa różnie czasami działają dobrze bardzo długo a czasami po tyg. dwóch itp. wyłączy się i już nie włączy. zalanie to usterka postepująca i jeśli dobrze nie wyczyścisz to pod układem może wyżerać ścieżki i płytę.
    dawid__02
    Level 9  
    A jaki koszt będzie tej naprawy ?
    mobista
    Level 35  
    Taki jaki poda Ci serwis :). Ciężko stwierdzić co jest uszkodzone, a poza tym każdy za swoją pracę liczy sobie inaczej.
    dawid__02
    Level 9  
    No faktycznie a jest jakaś możliwość zrobienia tego samemu ? ;]
    mobista
    Level 35  
    Bez sprzętu (porządna myjka ultradźwiękowa), lutownica na gorące powietrze + odpowiednie umiejętności - nie :).
    dawid__02
    Level 9  
    Ok. Wielkie dzięki za pomoc wszystkim. ; ] Jak się dowiem ile wezmą za naprawę to napisze ; ]