Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon Samsunga S5230 Avila samoczynnie wyłącza się

20 Lis 2010 12:28 4885 6
  • Poziom 8  
    Witam, nie wiem czy to jest dobry dział. Posiadam samsunga Avile po zalaniu. Jak mi wpadła do wanny to wysuszyłem ja i wszystko działa tylko ze wczoraj sama mi się ścięła i wyłączyła się( nigdy tak nie robiła). Moja pytanie jest takie czy teraz będzie to się dalej rozwalało i nagłe już się nie włączy czy tylko to było jedno razowe ? I czy trzeba ja oddać gdzie do serwisu ?
  • Poziom 24  
    najlepiej zanieś ja do serwisu żeby ją porządnie wyczyścili. z tel po zalaniu bywa różnie czasami działają dobrze bardzo długo a czasami po tyg. dwóch itp. wyłączy się i już nie włączy. zalanie to usterka postepująca i jeśli dobrze nie wyczyścisz to pod układem może wyżerać ścieżki i płytę.
  • Poziom 8  
    A jaki koszt będzie tej naprawy ?
  • Poziom 35  
    Taki jaki poda Ci serwis :). Ciężko stwierdzić co jest uszkodzone, a poza tym każdy za swoją pracę liczy sobie inaczej.
  • Poziom 8  
    No faktycznie a jest jakaś możliwość zrobienia tego samemu ? ;]
  • Poziom 35  
    Bez sprzętu (porządna myjka ultradźwiękowa), lutownica na gorące powietrze + odpowiednie umiejętności - nie :).
  • Poziom 8  
    Ok. Wielkie dzięki za pomoc wszystkim. ; ] Jak się dowiem ile wezmą za naprawę to napisze ; ]