Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co mi jest potrzebne do odbioru np. Cyfry+

jaco15002900 01 Oct 2004 20:56 2331 7
Computer Controls
    jaco15002900
    Level 11  
    Witam

Mam tuner satelitarny Hirschmann CSR 5012CI z dwoma interfejsami CI

Czytałem o modułach CAM i kartach kodowych itd. i tylko się mdomyślam jak to działa --> moduł CAM służy do obsługiwania różnych systemów (zależnie od modułu) a karta kodowa do dekodownia konkretnego pakietu -- hmmm tak mi się to widzi

Czy dobrze myślę ??

Mam pytanko co mi jest potrzebne żeby np. można było odbierać np. Cyfrę+ albo Polsat Cyfrowy. - niedrogo ;)

o co chodzi z tymi tzw. zielonkami ??

Pozdrawiam
  • Computer Controls
    The_Molka
    Level 19  
    moduł np aston i oplacana karte cyfry plus :) a jezeli chcesz 'pobawic sie' to na elektrodzie w linkach szukaj tematu Telewizja satelitarna tam masz wszystkie linki do odpowiednich forow i uploadow, a zielonka to karta oparta o uklad PIC16f84 i eeprom sluzy do emulacji karty w tej chwili praktycznie bezuzyteczna :)
  • Computer Controls
    jaco15002900
    Level 11  
    a o co chodzi z tym programowaniem kart? - tyle tego na necie

Pozdrawiam
    The_Molka
    Level 19  
    zalezy o jakich kartach muwisz. Jezeli chodzi ci o cyfre to mozna ogladac pelen pakiet posiadajac orginalna karte c+, ktora spelnia odpowiednie warunki trzeba sklonowac aktywna karte (oplacany najwyzszy pakiet), jezeli chodzi o polsat to programujesz karte FUN odpowiednim wsadem musisz miec odpowiedni tuner z odpowiednim softem aby rezalo.
    User removed account
    User removed account  
    The_Molka
    Level 19  
    Czemu? nie podobaja ci sie? :)
    jaco15002900
    Level 11  
    Chodzi ci o FunCard ??

Mam tuner stacjonarny z dwoma wejściami CI

Pozdrawiam
    The_Molka
    Level 19  
    nie slyszalem o 'zamiennym' $ofcie do tego tunera(ktory by dekodowal - to nie znaczy ze go nie ma) tak chodzi mi o fun card, jezeli nie ma softu do niego to musisz zainstalowac odpowiedni modul zaleznie czy chcesz ogladac polsat czy c+