Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Antena DVB-T zewnętrzna ze wzmacniaczem Signal

22 Lis 2010 10:56 4541 3
  • Poziom 9  
    Witam !
    Moje współrzędne w Warszawie(Wólka Węglowa) to N:52 17' 49" E: 20 52' 47"
    Czy antena jak w temacie spełni oczekiwania co do dobrego odbioru DVB-T
    Link do anteny: http://www.dipol.com.pl/antena_dvb-t_zewnetrzna_ze_wzmacniaczem_signal_A6040.htm
    Może ktoś już używa tej antenki i coś może napisać na temat odbioru na niej.
    Marek.

Antena DVB-T zewnętrzna ze wzmacniaczem Signal

Obrazek i link poprawiłem . [SP5ANJ]
  • flexghzflexghz
  • Pomocny post
    Moderator
    Straszne badziewie...
    To jest bardziej "antena campingowa"....
    Byle jaki telefon komórkowy zakłóca to cudo, do tego jak jesteś na Wólce Węglowej to wzmacniacz tylko pogorszy sygnał.... Załatwi ja pierwsza burza, a z tego co pamiętam to w słupy energetyczne koło Huty wali zawsze równo....
    Lepiej jakąś porządną małą logarytmiczna i bez wzmacniacza.
    W DVB nie siła sygnału jest ważna. Najwyższa pora przestać myśleć kategoriami: masz słaby odbiór to załóż wzmacniacz. W DVB sygnał może być bardzo słaby, ważna jest jakość..
  • flexghzflexghz
  • Poziom 9  
    irekr napisał:
    Straszne badziewie...
    To jest bardziej "antena campingowa"....
    Byle jaki telefon komórkowy zakłóca to cudo, do tego jak jesteś na Wólce Węglowej to wzmacniacz tylko pogorszy sygnał.... Załatwi ja pierwsza burza, a z tego co pamiętam to w słupy energetyczne koło Huty wali zawsze równo....
    Lepiej jakąś porządną małą logarytmiczna i bez wzmacniacza.
    W DVB nie siła sygnału jest ważna. Najwyższa pora przestać myśleć kategoriami: masz słaby odbiór to załóż wzmacniacz. W DVB sygnał może być bardzo słaby, ważna jest jakość..

Piękne dzięki za pomoc , dobrze że nie kupiłem - a tak zachwalali na Wolumenie...
    Czyli najlepsza będzie Yagi bez wzmacniacza tylko z symetryzatorem ?
    Kosztuje zaledwie 30zł.
  • Poziom 28  
    Wystarczyć może i mała antena siatkowa z symetryzatorem. Jeśli masz możliwość
    weź antenę ze sklepu z możliwością zwrotu.

U mnie nie zależnie czy podłączam siatkę, yagę czy antenę dostarczoną z tunerem na usb sygnał mam na 2/5 kresek. Zato jakość od 50 - 100%.

Pozdrawiam