Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung ML-1640, problem z pozycjonowaniem wydruku

autsajder 23 Nov 2010 11:56 693 0
    autsajder
    Level 12  
    Witam serdecznie.

Jako trochę majsterkujący użytkownik drukarki jak w temacie, postanowiłem napełnić proszkiem kasetę startową. Wszystko zgodnie z procedurami opisywanymi przez Kolegów w innym poście dotyczącym regeneracji startówki.

Wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że obecnie drukarka drukuje mi jak chce... To znaczy wydruk nie zaczyna się od początku strony, a na przykład od 2/3 strony i nie kończy się na drugiej, lecz po prostu się "urywa" i nie ma części dalszej - to znaczy reszty nie drukuje na stronie następnej. Mam wrażenie, że drukarka nie wykrywa początku kartki. Czasem natomiast jest tak, że wydrukuje OK.
    Pytanie moje jest takie. Gdzie szukać przyczyny tego typu zachowań? dodam także, że nie zajmuję się serwisem drukarek, chcę jedynie doprowadzić do ładu i składu swój własny sprzęt.

Oczywiście prześledziłem tematy potencjalnie związane z takim problemem, ale nie znalazłem nic.
    Dziękuję za odpowiedzi.
    Pozdrawiam serdecznie
    73!

Witam
    Usterką był uszkodzony FEED Sensor. Niewiem czemu uszkodzeniu uległa optyka sensora. być może zbieg okoliczności.
    Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam