Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uaz brak wolnych obrotów na benzynie. Dlaczego?

23 Lis 2010 20:09 3840 7
  • Poziom 9  
    Witam
    Nie mogę ustawić wolnych obrotów w uazie na benzynie, na gazie chodzi ładnie dodam też że gaźnik jest dobry jaka może być przyczyna ?
  • Poziom 20  
    Witam. Problem może tkwi w zaciąganiu fałszywego powietrza (oś przepustnicy, uszczelki). Na gazie dobrze bo gaźnik traktowany jest jak kawałek rurki.
  • Poziom 9  
    Uszczelki w gaźniku wymieniłem, ale tej pod gaźnikiem, nie jutro ja sprawdzę. A gdzie najczęściej gaźnik łapie lewe powietrze?
  • Poziom 31  
    Lech już ci powiedział : oś przepustnicy, uszczelki "za przepustnicą" - podstawa gaźnika, kolektor do głowicy. no może jeszcze wspomaganie hamulców jak jest, podciśnienie aparatu zapłonowego lub inne odbiorniki podciśnienia.
  • Moderator Samochody
    Uaz2.4 napisał:
    Witam
    Nie mogę ustawić wolnych obrotów w uazie na benzynie, na gazie chodzi ładnie dodam też że gaźnik jest dobry jaka może być przyczyna ?

Dobry bo ładnie wygląda, czy takie jest pobożne życzenie kolegi? Powietrza raczej nigdzie nie zaciąga, bo na gazie obroty by również wariowały. Gaźnik do gruntownego wyczyszczenia i wyregulowania.
  • Poziom 9  
    a może macie coś na tema regulacji gaźnika do uaza(k131)
  • Poziom 9  
    Wymieniłem uszczelkę pod pod gaźnikiem i dokręciłem śruby od kolektora, już jest w porządku.