Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 3 jak skasować napisy na wyświetlaczu?

02 Paź 2004 14:02 31273 15
  • Poziom 13  
    Jak przekręcam stacyjkę to miga mi przez chwilę napis "INO1" jest to sygnał że autko domaga się przeglądu w ASO ale ja tam do ASO się nie wybieram (sam sobie autko serwisuję) Jak to wyłączyć ? wiem że jest na to jakaś kombinacja ale nie wiem jaka :P
  • Poziom 21  
    Ja to zrobilem przez komputer.Mi sie pojawial napis IN02.to ze to sie pojawia to nic ale po pewnym czasie zaczyna wkurzac.chodzi o reset modułu glownego samochodu.spoko da sie zrobic przez zwykly domowy komputer ze zlaczem COM2 i programikiem.

pozdr
  • Poziom 17  
    Złoty masz racje przez pc tesz mozna to zrobic ale w wiekszosci samochodów da sie to zrobic bez uzycia komputera co jest o wiele łatwiejsze
  • Poziom 1  
    cze
    wejdź se tu http://www.dte.com.pl/ ściągnij Inspektor 1.1 jest tam szczegółowa instrukcja postępowania w takim przypadku, są tam też opisy [u]kasowania inspekcji w innych autach: Audi, Citroen, Fiat, Opel ,Peugot, Seat, Skoda, VW :wink:

pozdrawiam
    kazek.
  • Poziom 13  
    Skasowane :sm28: Dzięki wszystkim za posty również te na priv. Teraz jak włączam zapłon świeci przez chwilę IN00, czyli prawidłowo :)
  • Poziom 14  
    Zloty60 napisał:
    Ja to zrobilem przez komputer.Mi się pojawial napis IN02.to ze to się pojawia to nic ale po pewnym czasie zaczyna wkurzac.chodzi o reset modułu glownego samochodu.spoko da się zrobic przez zwykly domowy komputer ze zlaczem COM2 i programikiem.

pozdr

Zloty60 z którego roku masz golfa 3 ?? bo jak mi wiadomo to diagnoza pojawila sie dopiero w 97r. z licznika, czyli prawie kazdy kasuje recznie w trójce.
  • Poziom 21  
    marx232 napisał:
    Zloty60 napisał:
    Ja to zrobilem przez komputer.Mi się pojawial napis IN02.to ze to się pojawia to nic ale po pewnym czasie zaczyna wkurzac.chodzi o reset modułu glownego samochodu.spoko da się zrobic przez zwykly domowy komputer ze zlaczem COM2 i programikiem.

pozdr

Zloty60 z którego roku masz golfa 3 ?? bo jak mi wiadomo to diagnoza pojawila się dopiero w 97r. z licznika, czyli prawie kazdy kasuje recznie w trójce.

mój golf 3 jest z 94 roku.
  • Poziom 13  
    mój '93 i działa....
  • Poziom 21  
    Spy_ napisał:
    Skasowane :sm28: Dzięki wszystkim za posty również te na priv. Teraz jak włączam zapłon świeci przez chwilę IN00, czyli prawidłowo :)

spy mógłbys opisac punkt po punkcie jak bez komputera skasowales inspekcje w golfie swoim.
    dzieki
    pozdro
  • Poziom 13  
    1. Włączyć zapłon.
    2. Wcisnąć i przytrzymać przycisk [A].
    3. Wyłączyć zapłon.
    4. Zwolnić przycisk [A].
    5. Wcisnąć i zwolnić przycisk [A].
    6. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawiają się litery "IN01".] albo OEL (nie pamiętam co pierwsze)
    7. wcisnąc przcisk od ustawiania minut i trzymać aż nie pojawią sie kreski "---" które oznaczają skasowanie inspekcji tej która się świeciła
    Przycisk [A] to przycisk od kasowania przebiegu dziennego.
    Czyli jak dojdziesz już do punktu (5) gdzie zmieniasz sobie przciskiem A poszczególne inspekcje ( OEL, IN01, IN02) to potem trzymając przycisk od minut kasujesz je. Jak skasujesz po właczeniu zapłonu powinieneś mieć napis IN00 (nie wymagana inspekcja)
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich serdecznie,

mam Golfa III 1,8 93r.- pojawił mi sie kmunikat OEL-skasowałem go zgodnie z powyższymi instrukcjami (pojawił sie na końcu IN 00).

Moje pytanie jest takie: czy można ten komunikat IN 00 skasować, bo pojawia sie przy każdym włączeniu zapłonu i bardzo denerwuje?

A drugie pytanie: od chwili pojawienia sie OEL samochód przestał palić na benzynie (tylko musze na gazie) , a po skasowaniu OEL dalej nie chce-przypadek czy jednak jakaś zależność?

pozdrawiam,
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Archeolog roku.
    Wjedź sobie na stronę Delta Tech Electronics z Jasła i pobierz program Inspektor.
    Tam są opisane sposoby kasowania inspekcji. Na pewno znajdziesz ten, który potrzebujesz.
    To że pojawiła się inspekcja olejowa OEL nie ma żadnego związku z tym, że przestał odpalać.
    Szukaj gdzie indziej przyczyny. Sprawdź bezpiecznik pompy paliwa, potem jej przekaźnik.
  • Poziom 19  
    ciekawa jest ta strona delta tech. macie linki do podobnych stron??
  • Poziom 11  
    Archeolog roku ;)
    tak jeszcze sie nie nazywałem :)) dzięki i przepraszam za odgrzewanie..

dzięki za informację..
    pozdrawiam..
  • Poziom 2  
    witajcie..też mam podobny problem
    kurde od jakiegoś czasu z momętem jak przekręcę kluczyk to migają mi na przemian cyferki "17 02" nie wiem jak to skasować?co to może być za błąd o takim symbolu " 17 02 "?? potem jak już włącze silnik to gaśnie i pojawia się normalnie przebieg auta.. wiecie gdzie można podejrzec kody błedów do golfa 3? czy to coś powaznego? bardzo proszę o podpowiedź...