Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mio c220 z USA nie mogę połączyć z komputerem

jaceknaw 24 Nov 2010 11:36 3420 6
    jaceknaw
    Level 9  
    Witam wszystkie mądre głowy. Mam navi MIO C220 przywiezione z USA. Znajomy wgrał mi mapy Polski i Europy i wszystko chodziło bez zarzutu do czasu gdy podłączyłem MIO do zawirusowanego laptopa. Po tym podłączeniu mogę wejść w MIO w ustawienia tak jak było, ale gdy wciskam MioMap wyskakuje komunikat: "Fatal error Unable to open application database" i nie mogę połączyć się z komputerem (już bez wirów). Mam płytkę dołączoną do navi. Czy będę w stanie sam to naprawić czy jedynie servis?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    jaceknaw
    Level 9  
    Próbowałem przy pomocy programu z płytki "Odzyskaj program MioMap V3" ale wyskakuje komunikat: Nie wykryto urządzenia do nawigacji. Proszę podłączyć PNA do komputera i ponownie uruchomić Ustawienia". W komputerze słychać tylko dźwięk że coś się podłączyło ale nie wyskakuje nic w miejscu gdzie się wchodzi w dyski i dodatkowe pamięci. A gdzie mogę wejść w MiomoreDesktop?
    jaceknaw
    Level 9  
    Udało mi się połączyć z navi przez mio transfer hack. Widzę w komputerze pliki jakie są w mio i na karcie, czy jest ktoś cierpliwy kto opisze mi co po kolei mam zrobić aby móc naprawić moją mio c220, jakie pliki wrzucić albo zamienić aby wszystko chodziło
  • Helpful post
    Pontikos
    Level 38  
    Na chomiku ponizej masz backup z c250 - tez zadziala, gdy skopiujesz ;)

(Ewentualnie uzyj Oscar91ADM.exe wrzuconego bezposrednio na karte (np. cecmd.exe ze zmieniona nazwa)
    jaceknaw
    Level 9  
    Dzięki panowie, udało mi się naprawić. Śmiga MioMap V3.3 z mapami Polski i Europy.