Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laguna lift I nie działa klimatyzacja

sebokrk 24 Nov 2010 17:25 3986 3
    sebokrk
    Level 9  
    Witam mam mały problem niedawno spalił mi się wentylator dmuchawy ten pod schowkiem,kupiłem nowy ale dalej nic,bezpieczniki całe.Elektryk powiedział że może spalił się panel klimatyzacji(wersja z klimatronikiem) ale z tego co widzę jak przełączam tryby np z nóg na górę to słychać że działa, podświetlenie jest.Jaka może być jeszcze oznaka albo jak to sprawdzić ze jest spalony albo co to może być innego?
    krzysiekg7
    Level 16  
    Nie wiem czy w lagunie też tak jest ale w safrane siedzi ten sam wentylator i idąc wiązką od niego w pobliżu jest taki przekaźnik, zapewne u siebie też będziesz miał coś podobnego. Sprawdź go.
    A tak poza tym to w jakim stanie jest kostka podłączeniowa wentylatora? Często lubią się tam upalać styki.
    sebokrk
    Level 9  
    Z kostka jest ok próbowałem wentylator podpiąć na krótko I efekt był taki ze wentylator się załączał na dosłownie sekundę ale zaobserwowałem ze w tym momencie kiedy się załączał gasł panel klimatyzacji.Tak było cały czas włączał się na sekundę i przerwa na 5 sekund i od nowa można powiedzieć ze tylko nim tak szarpało.
    anzii2
    Level 10  
    witam.miałem ten sam problem w klimatroniku w lagunie I.sprawdzałem 2 razy wentylator nawet mechanik powiedział że jest spalony.rozkręciłem całą deche okazoło się że nie łączy wtyczka do wentylatora co się wpina kilka razy ją czyściłem i podginałem te styki! .U mnie też się załanczał i po chwili gasł.popatrz dobrze na wtyczkę bo dzieje Ci się to samo co u mnie....

Dodano po 2 [minuty]:

nie jestem pewien ale na krótko go chyba nie podepniesz?więc dlatego Ci szarpał!