Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polo 98 niedogrzany silnik

24 Lis 2010 19:53 3236 12
  • Poziom 10  
    Mam problem z Polo. Na zimę postanowiłem wymienić płyn chłodniczy a ze auto miało problem z temperatura a mianowicie trzymała cały czas 70 stopni. Wymieniłem termostat a pół roku temu pompę wody. Po wymianie termostatu jest jeszcze gorzej 30 km i nawet 70 nie ma. Co może być przyczyna? Polo 1.0
  • Użytkownik usunął konto  
  • Admin grupy Samochody
    Tam termostat siedzi przy głowicy?Jak tak wymień mu jeszcze króciec na którym opiera się cienki koniec termostatu.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A pewne że wskazanie dobre?
  • Poziom 12  
    Skoro wymiana term. nie pomogła polecam sprawdzić czujnik temp. bo to on może dawać zwariowane wskazania ne desce rozdzielczej.

pozdr,
    magarski.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A jeśli termostat jest firmy Vernet, to możesz już go wymienić.
  • Poziom 10  
    Ja miałem podobny przypadek z termostatem.Kupiłem nowy bo poprzedni umarł i jak się okazało na nowym było to samo,niewiele myśląc pojechałem kupiłem drugi,nie jakąś chinską podrube i problem ustąpił.''CO JEST TANIE TO JEST DROGIE''
  • Poziom 1  
    Witam ja mam polo classic 1.4 z 97r i tez mam problem z temp caly czas pokazuje 70st. po wymianie termostatu nic sie nie zmienilo. Przy odpalonym silniku na postoju zlapie wkoncu prawidlowa temp, wiatrak sie załancza prawidlowo,ale podczas jazdy spada na 70st i tak trzyma. Zakupilem dzisiaj czujnik temp. zobaczymy co bedzie po wymianie
  • Poziom 10  
    przyczyna awari bylo pekniecie mocowania termostatu z jednej strony w efeekcie auto mialo caky czas obieg przez chlodnice. A co do Motronic gdybym wiedzial co jest to bym tutaj nie pisal a termostat zeby cie uspokoic stary sie nie otwieral wystarczajaco. Ale jestem pelen podziwu twej wiedzy skoro nic madrego nie napisales.
  • Poziom 10  
    To po jest forum baranie????
    Zebys mogl opisac swoj cennik warsztatowy ???
    Jesli post ci nie pasuje sie nie wypowiadaj na jego temat inteligencie.
    Ty raczej z tych co wiedze z cycka matki wyssal i nikt go uczyc nie musial

Moderowany przez Pawel wawa:

Koledze już dziękujemy. Ban! Regulamin 8.1, 8.2, 10.8, 15, 16.