Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips - jak zatwierdzic kod?

02 Paź 2004 20:26 948 4
  • Poziom 2  
    Witam. Kupilem samochod z radioodtwarzaczem Philips (nie wiem jaki symbol) zabezpieczonym kodem. Sprzedajacy poinformowal mnie jaki 4-cyfrowy kod posiada. Wprowadza si go kiedy radio wyswietla komunikat (po dlugim czekaniu) KODE, wciskajac przycisk "1" oraz strzaleczkami wybiera odpowiednie cyfry. Jakim teraz przyciskiem zatwierdzic ten kod? Po nacisnieciu "1" radio wygeneruje krotki sygnal dzwiekowy i znowu pojawia sie takie znaki: ====, a po odczekaniu ok. 30 min napis KODE. Czy musze isc do fachowca w tej sprawie, czy jest jakis przycisk, ktory zatwierdzi podany przeze mnie (podobno prawidlowy) kod.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 23  
    Tak jak pisze ORION masz nie taki kod ale zatwierdzasz go dobrze. Klijent poprostu zrobił cie w trąbke
  • Serwisant
    Mogłeś poprosić sprzedajacego auto aby Ci pokazał,że radio działa i jak się wprowadza kod.
  • Poziom 2  
    Dzieki wszyskim, ale problem jest taki, ze to auto przyjechalo z Niemiec, a kupujacy (importer) nie pomyslal i nie postaral sie o ten kod. Powiedzial mi, ze te 4 cyferki co sa napisane mazakiem to prawidlowy kod. No coz zrobil mnie w balona, teraz trzeba bedzie zaplacic. Trudno.
    Pozdrawiam.
    --
    DT