Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera TRUST SpyC@M 300S

MCbx 02 Paź 2004 20:39 1332 1
  • #1 02 Paź 2004 20:39
    MCbx
    Poziom 28  

Kupiłem sobie niedawno tą kamerkę, w celu oczywiście robienia zdjęć po odłączeniu od komputera. Niestety się zawiodłem Czy jest jakaś możliwość rozwiązania następujących problemów?:
    1. Zdjęcia w 640x480 wyglądają paskudnie! widoczne są piksele, bardzo duże, szczególnie w miejscach kontrastów nawet wtedy, gdy wyłączona jest kompresja.
    2. W wyższej rozdzielczości zdjęcia wychodzą nieco zamazane.
    3. Robi zdjęcia dopiero parę sekund po naciśnięciu przycisku. Czy ja jestem jasnowidz, żeby takim czymś robić szybkie zdjęcia?
    4. Funkcja kamery internetowej: Czy można robić filmiki w cz-b? 24-bitowy kolor nie najlepiej ukazuje światło.
    5. Program ArcSoft PhotoImpression 4: po załadowaniu zdjęć z kamery do albumu mam komunikat "program wykonał nieprawidłową operacje...".

0 1
  • #2 02 Paź 2004 23:22
    adikbo
    Poziom 26  

Cóż troszkę źle trafiłeś. Produkty Trust-a są marnej jakości (na przykładzie SpyCam 100). Zdjęcia są marnej jakości. Po prostu matryca jest naprawdę kiepskiej jakości. Jedyne logiczne rozwiązanie to wymiana matrycy (niestety prawie niemożliwe). Dość dużo (ostrośc w dużej rozdzielczości) zależy od jakości optyki. Ta niestety w produktach Trusta też jest kiepska. Można by wymienić obiektyw(soczewke skupiającą) ale efekt może być nieprzewidywalny. Co do opóźnienia to niestety cała ta seria tak ma i nic na to się nie poradzi. Zapis filmików w B&W powinien być możliwy (przynajmniej w modelu 100 był) wystarczy ustawić w sterowniku taką opcję (ewentualnie w programie obsługującym kamerkę).
    Życzę powodzenia w walce.

0
  Szukaj w 5mln produktów