Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes Sprinter 413 CDI

kolbor 25 Nov 2010 11:57 5693 9
    kolbor
    Level 9  
    Sprinter 413 CDI nie można go zapalić ani zimny czy też ciepły zapalony na zaciąg chodzi bez problemów tylko przy dużym obciązeniu i niższych obrotach np.70km/na 5 biegu wtedy gaśnie.Może ktos podpowie co to może być
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    damdam

Level 34  
    wtryski do weryfikacji. Ogólnie za niskie ciśnienie Rail zapewne, tester prawdę powie.
    kolbor
    Level 9  
    Dzięki,ale jak jechałem miałem na pace 3 tony i po odpaleniu na zaciąg przejechałem 700 km i normalnie silnik chodził i spalanie było w normie jak i siła,myślałem że jak pompa paliwowa lub wtrysk to będzie słabszy lub będzie dymił a tu nic
    trans-serwis
    Level 39  
    Sprawdź ciśnienie w szynie podczas rozruchu.
    kolbor
    Level 9  
    wielkie dzięki jutro pojadę i sprawdzę,a nie sądzisz,że może być to pompa paliwa daje za mało paliwa i jest slabe ciśnienie.Jak da mu się plaka w kolektor to zapala
    fuelinyourblood
    Level 35  
    za niskie cisnienie na listwie jak pisza wyzej

sprawdż oring na regulatorze cisnienia
    ele5
    Conditionally unlocked
    Potwierdzam co wyżej. Albo oring "teflon" na regulatorze albo wtryski. Jak pali na plaku to nic innego. Obstawiam osobiście wtryski.
    kolbor
    Level 9  
    Wielkie dzięki będe dzisiaj sprawdzał
    diagnosta.mb
    Level 12  
    pierwsze przelewy na wtryskiwaczach
    drugi filtr paliwa
    trzeci oring na regulatorze ciśnienia CR
    pompa ? jeżeli zobaczysz opiłki na regulatorze ciśnienia
    kolbor
    Level 9  
    Padł regulator ciśnienia i jeden wtrysk słabo daje dzisiaj byłem i tak zdiagnozowali.Dziękuje wszystkim za pomoc-pozdrawiam.