Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota aygo nie chce odpalić

tomasz0703 25 Nov 2010 22:23 7284 6
 • #1
  tomasz0703
  Level 25  
  Witam
  Toyota aygo 1.0 2008
  Po wystrzale bocznej poduszki nie chce odpalić ,według schematu nie ma wyłącznika uderzeniowego,w sterowniku silnika nie ma żadnego błędu o wypadku (w sterownik poduszek na pewno crash)Odpinałem też sterownik airbag i dalej cisza rozrusznik kreci a auto nie odpala na zegarach mruga napis stop proszę o pomoc .
 • #2
  Pawel wawa
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Sam sobie odpowiedziałeś, wymień sterownik poduszek.
 • #3
  tomasz0703
  Level 25  
  Czyli jak nie wymienię sterownika poduszek to nie odpalę ?.W renault jest tak że jak nie pali po wystrzale to odpinam sterownik poduszek kasuje błędy w sterowniku silnika i pali.
 • #4
  Pawel wawa
  VIP Meritorious for electroda.pl
  To niestety nie renault.
 • #5
  tomasz0703
  Level 25  
  Sterownik poduszek wymieniem i dalej mruga stop i auto nie odpala nie słychać pompy .Gdzie znajduję się przekażnik pompy i ewentualny bezpiecznik ?Może ktoś dysponuje schematem .
 • #6
  Pawel wawa
  VIP Meritorious for electroda.pl
  O matko, to ty bez schematów to do tej pory ćwiczysz? Post do początkujących, auto najlepiej do warsztatu.
 • #7
  tomasz0703
  Level 25  
  Schemat silnika mam ale gorzej z lokalizacja przekażnika pompy ,pisałeś żeby wymienić sterownik poduszki więc wymieniłem i dalej nic ,auto mam dopiero od wczoraj bo cały czas stałe na parkingu.W skrzynce w komorze silnika sa tylko dwa przekazniki od klimy i rozrusznika powinien się tam znajdować przekażnik od pompy jak ktoś może podać mi lokalizację tego przekażnika to będę wdzięczny .Jak pisałem wcześniej w sterowniku silnika nie ma błędów we wspomaganiu jest -brak sygnału z czujnika obrotu wału (nie wiem może to mnie blokuje )