Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota aygo nie chce odpalić

25 Lis 2010 22:23 5664 6
  • Poziom 25  
    Witam
    Toyota aygo 1.0 2008
    Po wystrzale bocznej poduszki nie chce odpalić ,według schematu nie ma wyłącznika uderzeniowego,w sterowniku silnika nie ma żadnego błędu o wypadku (w sterownik poduszek na pewno crash)Odpinałem też sterownik airbag i dalej cisza rozrusznik kreci a auto nie odpala na zegarach mruga napis stop proszę o pomoc .
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Sam sobie odpowiedziałeś, wymień sterownik poduszek.
  • Poziom 25  
    Czyli jak nie wymienię sterownika poduszek to nie odpalę ?.W renault jest tak że jak nie pali po wystrzale to odpinam sterownik poduszek kasuje błędy w sterowniku silnika i pali.
    To niestety nie renault.
  • Poziom 25  
    Sterownik poduszek wymieniem i dalej mruga stop i auto nie odpala nie słychać pompy .Gdzie znajduję się przekażnik pompy i ewentualny bezpiecznik ?Może ktoś dysponuje schematem .
    O matko, to ty bez schematów to do tej pory ćwiczysz? Post do początkujących, auto najlepiej do warsztatu.
  • Poziom 25  
    Schemat silnika mam ale gorzej z lokalizacja przekażnika pompy ,pisałeś żeby wymienić sterownik poduszki więc wymieniłem i dalej nic ,auto mam dopiero od wczoraj bo cały czas stałe na parkingu.W skrzynce w komorze silnika sa tylko dwa przekazniki od klimy i rozrusznika powinien się tam znajdować przekażnik od pompy jak ktoś może podać mi lokalizację tego przekażnika to będę wdzięczny .Jak pisałem wcześniej w sterowniku silnika nie ma błędów we wspomaganiu jest -brak sygnału z czujnika obrotu wału (nie wiem może to mnie blokuje )