Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Servizza
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z założeniem własnej strony internetowej

wojpatr 26 Lis 2010 09:25 4443 4
  • #1 26 Lis 2010 09:25
    wojpatr
    Poziom 10  

Witam.
    Mam pewien problem... Aczkolwiek chcę założyć stronę ale już próbowałem kilka razy i nic, albo tworzyły się strony których nie mogłem edytować.
    Chciałbym prosić jak założyć stronę internetową oraz hosta, domenę i co tam jeszcze potrzebne ZA DARMO. Po prostu chciałbym wstawić swój szablon na jakiegoś hosta albo domenę (nie wiem nawet na co) tak żeby moja strona normalnie funkcjonowała i żebym mógł ją dowolnie edytować, dodawać nowe wiadomości, zdjęcia, informacje jako administrator. Nie potrzebuję tego żeby ktoś mógł się rejestrować na tej stronie. To będzie strona czysto informacyjna o moim zespole. Dobrze by było gdyby można było założyć stronę z adresem np nazwa.pl ale mam świadomość że takie adresy są płatne a zależy mi na darmowym i optymalnym rozwiązaniu żeby mi się stronka nie wieszała albo coś.
    Bardzo proszę o pomoc albo linki do jakiś porządnych poradników :|

0 4
  • Servizza
  • #2 26 Lis 2010 11:54
    Tommy82
    Poziom 39  

google + darmowy hosting

0
  • Servizza
  • #3 26 Lis 2010 15:49
    wojpatr
    Poziom 10  

Szukałem...
    Po to piszę na tym forum żeby mi ktoś pomógł. Gdyby na google było to bym tutaj nie pisał. Prosiłem o porady albo linki do poradników...

0
  • #4 26 Lis 2010 16:14
    Electrical
    Red. Komputery FAQ

A masz szablon?
    Wybierz sobie jakiś darmowy hosting-ZOBACZ TU.

Następnie zakładasz tam konto i wgrywasz swój szablon na ftp np. przy użyciu programu Total Comander.

0
  • #5 27 Lis 2010 16:23
    blade-mrn
    Poziom 22  

Moim zdaniem powinieneś zacząć od zrobienia tej strony. Jak będziesz miał stronę to będziesz wiedział czego potrzebujesz, ile miejsca, czy potrzebna jest ci baza danych i obsługa php itp. Jeśli chcesz w prosty sposób zarządzać tą stroną (większość rzeczy wyklikać) to powinieneś się zastanowić nad wyborem jakiegoś CMS-a tyle że do tego potrzeba zarówno bazy danych jak i php a to nie jest zbyt popularne w darmowym hostingu.
    Jak założyć konto, domenę itp. najczęściej jest opisane w pomocy lub FAQ na stronie danej firmy hostingowej bo każdy robi to inaczej więc jakiegoś ogólnego poradnika chyba nie ma. Więc najpierw musisz się zdecydować na jakiś hosting a potem ewentualnie w razie problemów pytaj.

0
  Szukaj w 5mln produktów