Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mastercook LC-38 X PLUS - czy warto kupic?

26 Lis 2010 20:17 2726 4
  • Poziom 2  
    Witam, mam pytanie o opinie co do tej niedrogiej lodóweczki :
    http://www.ceneo.pl/8361456s

Powoli przymierzam się do zakupu lodówki, tą akurat znalazłam w promocyjnej ofercie - czy to będzie zakup warty świeczki, czy lepiej zainwestować w coś droższego i porządniejszego?
  • Poziom 20  
    Wszystko zależy czego oczekujesz od lodówki. Jeśli prostoty i funkcjonalności to jest to dobry wybór. Dobry agregat obejmujący wszystkie klasy klimatyczne i dobre wykonanie za rozsądne pieniądze. Do tego dokup sobie na stronie producenta dodatkową gwarancję na 5 lat za 150 zł i po sprawie.
  • Poziom 2  
    No właśnie chodzi mi o lodówkę bez niepotrzebnych dodatkowych "bajerów", ale za to dobrej jakości.

Jeszcze jedno pytanie ( nie znam się na lodówkach w ogóle, więc jeżeli to oczywiste, to wybaczcie ;) ) - jak przekłada się wielkość lodówki na zużycie energii elektrycznej - ta lodówka jest dosyć duża ( jak nasze wymagania ), do tej pory w mieszkaniu wystarczała nam stara lodóweczka o mniej więcej 1/3 tej pojemności . Obecną pojemność przydałoby się trochę zwiększyć, ale czy w przypadku tej lodówki będzie się to przekładało na dużo większe rachunki za prąd ?
  • Poziom 14  
    To jest lodówka w klasie A+,więc rachunki za prąd raczej będą takie same jak w przypadku starego modelu,który być może był w klasie B?
  • Poziom 2  
    Dziękuję ślicznie za odpowiedzi. Finalnie zdecydowaliśmy się na nieco mniejszą lodówkę Idesitu Baan10 - też w podobnej promocyjnej cenie, mamy nadzieję, że nie będzie to zły wybór.