Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam dotykowego telefonu z WiFi

Bartasek94 16 Lut 2011 21:01 8041 49
  • #31 16 Lut 2011 21:01
    Grymcio
    Poziom 8  

zależy ile chcesz dac z lepszych to SE X10 a tańszych to nokia 5530

• #32 17 Lut 2011 13:31
    83bobek
    Poziom 2  

a co sądzicie o nokii c5-03 ładna zgrabna i cena nawet do przyjęcia czy warto kupić

• #33 17 Lut 2011 19:22
    goral517
    Poziom 12  

To już zależy od gustu,oraz użytkowania,Ja z tych co wymieniłem polecam Se Vivaz.:)

• #34 17 Lut 2011 21:08
    Piotrekp666
    Poziom 9  

Ja bym polecił http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/tytnii/.. Sam mam HTC TYTN ale wersje I, która ma trochę słabsze parametry i nie ma GPS. Telefon posiada klawiaturę QWERTY co jest mega wygodne! Wifi w jedynce działa bezproblemowo, a że telefon jest wyposażony w Windowsa, to można się troche zabawić (tworzenie sieci lan np.) Plusem także jest duża ilość przeglądarek, które można zainstalować. Do przeglądania for i wiadomości spokojnie wystarczy np. Opera Mini, ale można zainstalować aplikacje które, bez problemu obsługują animacje flash, i javę. TYTN I jest bardzo solidnym i wygodnym telefonem. Miałem już kilka takich i ten najbardziej przypadł mi do gustu. Także gorąco polecam ;)

• #35 02 Maj 2011 21:25
    mateo1b
    Poziom 13  

motorola DEFY ma wszystko i jest naprawdę dobra, lepsza od X10 i innych

• #37 09 Maj 2011 00:51
    rzecik
    Poziom 11  

MISIACZEK_1975 napisał:
    htc wildfire

no to tu pojechales, bo nawet serwis htc ma go dosc ;)

z HTC to tylko modele Desire. Jeden z najbardziej udanych modeli z HTC. Co do HTC Hero - wiele nagrod zdobyl, dobry model rowniez - ale ten touch screen moglby byc trwalszy :)

a tak pozatym :

d20commonrail napisał:
    właśnie iphone 3gs
    ale pamiętaj nie 4 bo to nie wypał.
    oglądałem na gadżecie i z internetu że to niewypał.

tu sie zgadzam, troche poprawili iP4 ale dalej jest niewypalem. niedlugo nowy iP5 czekac na niego lub brac 3GS - ja wciaz uzywam 3GS 32GB czekajac na iP5.

basstec napisał:
    d20commonrail napisał:
    oglądałem na gadżecie i z internetu że to niewypał.

Sprawdź coś najpierw a potem gadaj. W czym niby iP4 jest gorszy od 3GS?

moze iP4 jest nowoczesniejszy, ma szybszy procesor i kilka nowszych gadzetow, ale jest nieudanym i niedopracowanym iPhone-m i nic juz tego nie zmieni. Poza tym karta SIM do iP4 - jak padnie Ci telefon to juz lipa :))) Gdzie ja wlozysz ? tylko do iP4 :)

Samsung Galaxy S - mialem okazje sie nim bawic kilka tygodni, swietny do gier i filmow, ale jest niestety sporych rozmiarow...

PS. Swoje opinie opieram na wlasnych i znajomych, doswiadczeniach z tymi telefonami, poprzez kilkuletnia prace w serwisach w/w urzadzen ;)

Android ma przyszlosc i polecam ten system kazdemu.

A swoja droga NOKIA 6310/6310i i NOKIA N95 8GB - najniezawodniejsze telefony jakie mialem i mam przyjemnosc wciaz posiadac jako rezerwowe :)

Pozdrawiam

• #38 09 Maj 2011 01:12
    190_Wojciech
    Poziom 20  

wibi napisał:
    Samsung Omnia ..... posiada również GPS i np.Automapa lub każda inna nawigacja chodzi na nim jak marzenie.

Tylko trzeba nadmienić że ten GPS troszkę słaby jest a w dodatku jest to aGPS więc taki cieńszy braciszek porządnego GPS.
    Jeśli się zdecydujesz na Omnię - pamiętaj że aby GPS działał musi być włączona funkcja telefonu ! Jeśli ją przez przypadek wyłączysz Samsung za żadne skarby nie ruszy z nawigacją GPS. I nie mówię tu o funkcji wspomagającej łapanie fix`a w aGPS bo to z marszu należy wyłączyć.

Dodano po 10 [minuty]:

Art.Gryzon napisał:
    iPhone. Spełnia wszystkie kryteria i jest niezły.

Określenie niezły jest dość mocno naciągane w przypadku tego gadżetu.
    Link
    Brak standardowych złączy, jedyne słuszne oprogramowanie do wszystkiego nawet do aktywacji ;)) gdzie już w trakcie będziesz pytany o twoje dane ;) Musisz mieć kolegów z iphonem żeby pożyczyć od nich ładowarkę jak skończy Ci się bateria którą apropo możesz wymienić tylko w autoryzowanym serwisie etc itp. Kup coś bardziej uniwersalnego niż gadżet ;)))

• #39 09 Maj 2011 01:19
    Waski810
    Poziom 9  

Całkiem niezły jest samsung WAVE s8500 duży wyświetlacz w miarę intuicyjny. Cienki, duży wyświetlacz,w miarę nowoczesny wygląd, procesor o taktowaniu 1GHz, ma możliwość pracy na kilku pulpitach (oknach), slot karty micro SD (do 32GB max), -- Wada Nawigacja płatna! --

• #40 10 Maj 2011 20:10
    basstec
    Poziom 34  

190_Wojciech napisał:
    Tylko trzeba nadmienić że ten GPS troszkę słaby jest a w dodatku jest to aGPS więc taki cieńszy braciszek porządnego GPS.

Ty się doucz koleżko odrobinę i głupot nie pieprz.

• #41 12 Maj 2011 16:24
    190_Wojciech
    Poziom 20  

basstec napisał:
    190_Wojciech napisał:

Ty się doucz koleżko odrobinę i głupot nie pieprz.

To dla Ciebie koleżko - interesuje Cię dokładnie to : Qualcomm gpsOne
    http://www.gpspassion.com/fr/articles.asp?id=175&page=6

" znacznie mniej skuteczne niż stosowane SiRFstarIII "
    "To porównanie pokazuje również wpływ pomocy GPS (A-GPS)

Mam i używam OMNI i900 jako telefonu, do nawigacji używałem zaraz po zakupie, niestety łapanie fix`a z wyłączonym wspomaganiem gprs trwało czasami koszmarnie długo wielokrotnie docierałem do celu bez załapania fix`a. Do nawigacji wrócił Eten X-500. Pieprzenie głupot popieram własnym doświadczeniem z tym konkretnym modelem. Jeśli jesteś w stanie obsługiwać google znajdziesz całą masę informacji jak rozwiązać problem z nawigacją w i900 a to fix nie może złapać a to nie łączy się z GPS. Podstawowy problem z tą nawigacją jest taki że nie możesz wyłączyć w i900 funkcji telefonu inaczej nie działa GPS jak wyłączysz funkcje X-tra ( aGPS ) w celu nie płacenia za dane gprs funkcjonalność tej nawigacji pozostawia wiele do życzenia.

• #42 12 Maj 2011 21:13
    basstec
    Poziom 34  

Stwierdzenie cytuję: "aGPS więc taki cieńszy braciszek porządnego GPS" jest ekstremalnie lamerskie i to nazywam pieprzeniem głupot. Telefon z dobrym A-GPS z wyłączonym wspomaganiem sieci (czyli tylko po GPS) potrafi złapać szybciej fixa od nawigacji z marketu za 300zł, wszystko zależy od urządzenia, układu odpowiedzialnego za GPS oraz anteny wbudowanej w urządzeniu.

• #43 13 Maj 2011 00:14
    190_Wojciech
    Poziom 20  

Ja to widzę tak ! Prawdziwy układ GPS łapie fix`a bez wspomagania, potem pojawia się koncepcja oszczędności i tworzony jest młodszy braciszek GPS jest mniejszy pobiera mniej energii no po prostu cud ale okazuje się że nie działa do końca tak jak powinien i odstaje od swojego starszego brata - co robią producenci ? dokładają literkę "a" z którą wiążą się dla klienta np dodatkowe koszty ! aGPS jest mniej precyzyjny niż jego starszy brat który potrafi być dokładniejszy w mieście o całe 10 m. Jedyna zaleta aGPS to szybkie łapanie fix`a o ile ktoś nie liczy się z kosztami. Reasumując : przy założeniu istnienia teorii spiskowych producenci dogadali się z operatorami, inna teoria spiskowa aGPS pozwala na kontrolę położenia aparatu - co akurat jest prawdą. Zdanie nie zmienię że aGPS jest wynalazkiem całkowicie zbędnym i że daleko mu do prawdziwego GPS. Telefon z dobrym aGPS ???? Znasz jakiś konkretny model ? ;)))))

• #44 13 Maj 2011 03:11
    rzecik
    Poziom 11  

iPhone 3GS ;)

Od 2 lat jestem zadowolony i nie narzekam, uruchamia sie szybciej i lepiej niz moj tomtom 750 :)

Link

• #45 14 Maj 2011 02:52
    190_Wojciech
    Poziom 20  

rzecik napisał:
    iPhone 3GS ;)
    Link

Podsumowanie testu : "jeśli Cie stać to bierz"

A co wadami ? Link

• #46 15 Maj 2011 01:48
    rzecik
    Poziom 11  

kazdy telefon kombajn ma zalety i wady, ale jak narazie iPhone moim zdaniem wiedzie prym, z kazda aktualizacja softu nowe gadzety i lepsza zwinnosc telefonu, co cieszy mnie bardzo :) ale konkurencja nie spi, i Android tez sie rozwija, rowniez majac zalety i wady.

co do wad iPhone, chyba najbardziej brakje mi mozliwosci ot tak zmiany czy wgrania dzwieku sms, oraz uzywania mp3 jako dzwiek dzwonka, trzymanie biblioteki "iPhone" na kompie przestalo mi przeszkadzac, a po "zlamaniu" iPhona, robi sie jeszcze ciekawszy i naprawde wymiata inne marki :)

cena - hmmm, mieszkam w UK, wiec tutaj sa inne realia.

co do linka ktory "190_Wojciech" wkleiles, niewiele z tych wad pozostalo o ktorych tam wspominano, bo z wejsciem 3GS (19/06/2009 w UK) pojawily sie nowe softy i nowe funkcje, ktorych przybywa z kazdym nowym softem.

iPhone 4 mnie rozlozyl, totalna porazka Appla, no i ta karta SIM - co za debil wpadl na pomysl aby taka karte wymyslic zamiast uzyc standardowej.

Plus za serwis Appla, dziala szybko i w sumie od reki masz nowego iPhona, musisz tylko sie udac do punktu Appla. Nie wiem jak w PL, ale w UK iPhone-ow nie naprawiaja tylko wymieniaja na nowy, wystarczy ze udasz sie do punktu Appla. Mi padl glosnik, w kilkanascie minut mialem nowego w rekach :)

ja narazie pozostaje przy 3GS 32GB, czekam na iPhona 5, ktory ma tu sie pojawic w lipcu.

a i podoba mi sie polityka firmy Apple, skupili sie na poprawianiu oprogramowania, a nie na ilosci modeli, z kazdym nowym softem telefon cos dostaje i cos sie poprawia w funkcjonalnosci, a nie jak to robia inne firmy, wypuszczajac co chwila nowy model...

• #47 15 Maj 2011 17:26
    190_Wojciech
    Poziom 20  

Jedyne co podoba mi się w gadżetach appla to wzornictwo i tutaj wg mnie kończą się ich zalety.
    Wiesz ilu użytkowników Nokii nie podłączyło swojego telefonu do komputera ?
    Wiesz że większość z użytkowników Nokii traktuje swój telefon jak pendriva ?
    Zdajesz sobie sprawę że microUSB staje się standardem ?
    Wiesz że użytkownik normalnego telefonu może bez problemów używać kart microSD ?
    Wiesz ilu z nich wykorzystuje swoją Nokię jako modem do swojego laptopa lub netbooka ?
    Ilu z nich MUSIAŁO upgradować soft żeby móc skorzystać z nowych funkcji ?
    A ilu z nich MUSIAŁO złamać fabryczne zabezpieczenia żeby móc korzystać z telefonu w pełni ?
    A wiesz ilu z nich może ot tak sobie wymienić baterię w telefonie ?
    Iphone nie jest żadnym cudem techniki jest produktem dzięki któremu firma Apple wiąże ze sobą swoich wyznawców. Na rynku jest wiele lepszych telefonów. A sukces Iphona jest oparty na marketingu. Wiesz że na świecie są firmy które zablokowały swoim pracownikom możliwość korzystania z firmowej poczty za pomocą Iphona ?

• #48 15 Maj 2011 20:26
    basstec
    Poziom 34  

Wojtusiu, stawiam wiele, że może 20% użytkowników nokii (widać Twojej ulubionej marki) korzysta z telefonu jako pendrive! Druga sprawa jakim babolem jest zrobienia telefonu z aparatem, który nie ma możliwości podłączenia do komputera np. kablem? Ty zawsze nosisz ze sobą kabel do swojego telefonu? Bo ja nie, moi znajomi też jakoś nie mają takiego zwyczaju za to pendrive'y często widuję przy kluczach.
    Co do update'u nokii, wiesz ilu ludzi nie może korzystać z telefonu bo się zawiesza? A wiesz ile telefonów trafia do serwisu, bo nie udała się aktualizacja oprogramowania?
    Ajfony mają wady ale NOKIA ma ich równie wiele.

Nie jestem fanboyem apple'a ale nie mam nic przeciwko ich produktom i przyznaje, że mnie na nie nie stać. Niestety większość krytykantów produktów apple'a nigdy ich nie miało...

• #49 15 Maj 2011 22:38
    190_Wojciech
    Poziom 20  

To widocznie masz problem bo nie jestem większością jestem krytykantem appla od czasu kiedy zostałem niejako przymuszony do używania iphona. Pierwszy odmówił posłuszeństwa ot tak sobie do dziś nie wiem co z nim było nie tak, w każdym razie dostałem następny, w drugim skończył się wyświetlacz po naprawie 3 tygodnie później odmówiło współpracy złącze, następnie w kolejności próba zachwalanej aktualizacji skończyła się wizytą w serwisie. na tym skończyły się przygody z 3G potem pojawił się 3GS najpierw padł głośnik, potem przestał ładować baterię po pojawieniu się artefaktów na wyświetlaczu trafił na dno głębokiej szuflady. Jego miejsce zajął Samsung I900 a zaraz po nim Galaxy Oba czują się świetnie oba także posiadają wady ale działają do dziś, że nie wspomnę o Noki E51 która służy dzielnie po dziś dzień. Córka używa Samsunga Avila nie słyszałem żeby zgłaszała jakieś uwagi odnośnie jego działania. iPhone jest fajny gadżetem do poszpanowania na podwórku do pracy się nie nadaje ! I dla Twojej wiadomości nie mam swojej ulubionej marki :)

Jak natomiast stwierdził wiceprezes SquareTrade Inc. ilość awaryjnych iPhone'ów spada w porównaniu z 2009 rokiem - obecnie 36 proc. smartfonów Apple jest od razu dobrej jakości. Czujesz to całe 36%
    A firma SquareTrade to firma zajmująca się serwisowaniem wynalazków Jobsa więc gość wie co mówi.

• #50 16 Maj 2011 21:14
    rzecik
    Poziom 11  

Interesujace wypowiedzi, naprawde. Ale wracajac do telefonow, ja ostatnie 3 lata spedzilem w dwoch serwisach w UK - SBE (serwis wszystkich marek) - kolejny serwis to Firma HTC (telefony HTC z calego swiata).

Nokia wiedzie prym w serwisach, wraca dziennie w takich ilosciach, ze inne marki razem wziete nie wracaja nawet w tydzien...

Ale to nie zalezy od uzytkownikow, ale od jakosci wyprodukowanego telefonu, bo sztuka sztuce nie jest rowna, jeden uzytkownik bedzie zadowolony latami, inny tylko kilkoma dniami/tygodniami/miesiacami... Niestety dzis chyba liczy sie ilosc a nie jakosc... Taki swiat - swiatem rzadzi pieniadz...
    No i niestety te serwisy, zatrdniaja kompletnych laikow, ludzi z ulicy, przyuczaja kilka tygodni i rzucaja na dzial do napraw i odnawiania telefonow - i w wielkich ilosciach po szybkim ogolnym sprawdzeniu - wracaja do klientow, do sklepow czy do punktow sieci... Nie wiem czy wiecie, ale telefon nowy jest tylko w dniu jego wejscia na rynek, pozniej to juz tylko odswierzony "nowy" telefon...

Ja mam iPhone 3GS od 2 lat, i w serwisie byl tylko raz, bo padl glosnik, ale poza tym chodzil bez zarzutu, bo zanim poszedlem do Appla, uzywalem zestawu sluchowkowego... Do dzis jedynie update-uje soft i uzywam wykorzystujac wszystko co w nim jest, telefon, sms, mms, aparat sporadycznie, Bluetooth, WIFI, google maps jako lokalizator i nawigacja, dwa konta email, ebay, facebook, nk, gg, skype, internet, youtube, notatnik, kalendarz, terminarz, pogoda, gry, filmy i chyba najlepszy odtwarzacz muzyki na swiecie. Kazdego dnia korzystam z wiekszosci tych i innych gadzetow jakie posiada moj iPhone, to prawda czasem sie zwiesi, ale latwo wraca tez do normalnosci. To prawda takze ze Apple uwiazuje ze soba uzytkownikow dzieki iPhone-owi, ale mozna sie przyzwyczaic... To prawda ze codziennie trzeba go ladowac...
    Mimo to "I Love My iPhone" za wzornictwo (ktore kopiuje samsung i inni), za menu (ktore kopiuje Android, ktory mimo wszystko jest ciekawy) za funkcjonalnosc i gadzety jakie ma w sobie...

Godne uwagi co do wszystkich producentow jest to ze produkujac kilkanascie modelow naraz, nie skupiaja sie na poprawie funkcjonalnosci, a jedynie na ilosci i wzornictwie ktore przyciagnie oko klienta, czego nie mozna powiedziec o firmie Apple producenta iPhone... Ile telefonow i softow znacie Appla ? A ile innych producentow ?

Od 2 lat jestem zadowolony z tego gadzetu :) Kiedys bylem tak zadowolony z Nokii 5110, 6310/6310i lub N95 8GB, po drodze majac wiele innych marek i modeli, z uwagi ze mialem komis i serwis w PL. I na tej ostatniej nokii N95 8GB moje doswiadczenie jako uzytkownika Nokii sie zatrzymalo i przesiadlem sie na iPhona...

Pozdr.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo