Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez caro plus 1997 pokrętło do kierowania nadmuchów

27 Lis 2010 15:30 1573 3
  • Poziom 8  
    Mój niedawno nabyty poldek ma strasznie roszabrowane instalacje. Cz ktoś mi odpowie odnośnie kierowania nadmóchów pokrętłem na desce tzn na szyę nogi itd. Rozebrałem ten panel z tymi pokrętłami i przy tym od kierowania nadmóchów są gumowe wężyki tylko jak zauważyłem nic tam się nie dzieje. wentylator przy nagrzewnicy chodzi na 4 a tu na szbie tylko lekki nawiew .Zauważyłem że po drugiej sronie tzn pod maską wychodzi taki wężytk ale on do niczego nie jest podłączony choć kojarrze że chyba powinien być do takiej plastikowej kuli zz dwoma wlotami tylko nie wiem co tam podłączyć
  • Poziom 8  
    witam myślałem też o termostacie więc przesłoiniłem chłodnicę szybko wzrosłatemperaytura także włączyły się wentylatory a w czasie jazdy silnik mocno szarpał tak jak by nie palił na którymś cylindrze. e wtorek kupię termostat to zobaczymy dalej.TYmczasem dzięki za odpowiedź

Dodano po 13 [minuty]:

a jeszcze jedno sterowanie nawiewów odbywa się pokrętlłem na desce jest tam kilka wężyków które dochodzą do nagrzewnicy idt jeden z nich dochodzi do takiej czarnej kuli na podszybiu pod maską .śą tam dwa wloty u mnie na jedym jest ten wężyk od pokrętła a drugiego nie ma w ogóle gdzie dokładnie ma być on podłączony?
  • Poziom 11  
    prawdopodobnie brakuje wężyka z podciśnieniem bo klapy od nadmuchu sterowane są podciśnieniem.