Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet w telefonie z komputera

27 Lis 2010 21:06 3323 4
  • Poziom 13  
    Witam zakupiłem ostatnio LG SWIFT GT540 I mam pytanie czy można mieć internet w telefonie z komputera?
  • Poziom 13  
    Telefon ma WiFi więc to jest najprostszy sposób, trzeba mieć jednak sieć wifi w domu albo postarać się o jakiegoś access pointa.
    Jeśli nie masz sieci wifi, a chcesz bezpośrednio internet z komputera to musiałbyś zakupić kartę wifi (jeśli komp jej nie ma) i próbować skonfigurować jakieś połączenie typu "ad hoc" między komputerem a telefonem. Sam to kiedyś ćwiczyłem pomiędzy Windowsem Mobile a Windowsem XP i powiem, że jest to dość trudne...
  • Poziom 13  
    Czyli mniej więcej co mam kupić?

@edit: Tzn jakieś od 40 do 50m jest nadajnik sieci bezprzewodowej ale nie mogę się z nim połączyć bo pokazuje mi jedną kreskę zasięgu(jak byłem bezpośrednio 4m od tego nadajnika to mi się połączyło) a w okolicy nie łapie innych nadajników(inne chodzą bezproblemowo)
  • Poziom 17  
    Można by bluetooth, w sensie w komputerze montujesz bluetooth i za pomocą aplikacji udostępniasz za jego pomocą internet... albo jak już mówili WIFI, montujesz w PC kartę WIFI np. na USB, tworzysz sieć AD-HOC, albo ustanawiasz komputer bramą dostępową i sieje on siecią WIFI do Twojej komórki...
  • Poziom 13  
    Bluetooth mam więc mogę się pobawić tylko jak i co do czego