Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

proszek z ksera do ml-1640 (pomoc)

29 Lis 2010 15:24 2228 4
  • Poziom 9  
    witam mam takie pytanie czy proszek z ksera nadawał by się do napełniania tonera drukarki samsung ml-1640 ??
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Witam, absolutnie nie!! Kup sobie zasypkę za niewielką kwotę do konkretnego modelu drukarki (np. na www.agawa.pl ) i na pewno będzie OK
  • Poziom 9  
    a cha wielkie dzięki ale mam takie jeszcze jedno nurtując mnie pytanie :) co by się stało jakbym napełnił drukarkę tonerem z ksero ??
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    To samo co napełnienie sadzą z komina... Też jest czarna, ale ma inne właściwości. Lecz nic nie stoi na przeszkodzie byś sam przetestował zasypkę tonera z kserokopiarek i nam tutaj napisał o efektach. Mnie na to nie stać :cry:
  • Poziom 12  
    ja ma jako takie doświadczenia w dosypywaniu byle czego do drukarki i kserokopiarki. Po wsypaniu niby właściwego proszku ale kiepskiego gatunku jak się okazało maszyna brudziła. Dosypanie zużytego toneru ze śmietniczki w kopiarkach w zasadzie nie szkodzi maszynie. Pod warunkiem że zasypujemy pierwszy raz tym ze śmietniczki następnie nowy i tak na zmianę. Toner powinien być bez śmieci grudek itp. najlepiej przesiany. Oczywiście nieco częściej trzeba czyścić optykę maszyny ale działa. Ostatnio zabrakło mi toneru w kopiarce Panasonic to przesypałem z innego modelu Panasonica i działała kilka dni a potem totalna klapa. brudna cała kartka. Mam teraz do czyszczenie cały układ podawania tonera i chyba listwy czyszcząca i uszczelniająca do wymiany. Tak więc nie kombinuj tylko kup właściwy proszek polecany przez innych a najlepiej polimerowy. Ostatnio napełniałem czymś takim tonery startowe samsunga 1640 i lexmarka e210 jakość kopii wyszła lepsza niż na oryginalnym proszku. Proszek kupowałem w instrukcje-kl.pl