Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarki Amica ZIA czy ZIM ?

29 Lis 2010 15:58 2517 3
  • Poziom 2  
    witam
    czy ktoś wie czym się różnią zmywarki w ofercie Amica o symbolach ZIA i ZIM? Czy jest coś diametralnego co rozróżnia te dwie rodziny ? Dziękuję za odpowiedź
  • Poziom 2  
    Jak juz pisałem w innej dyskusji, zdecydowałem sie i kupiłem dopiero co model ZIA 615. Wiem ze jak się dowiadywałem, to któryś model ZIM (nie pamiętam jaki) był przy tej samej szerokości na więcej kompletów naczyń i miał odrobinę niższy poziom hałasu. Ale tez cena była wyższa...
  • Poziom 2  
    czy ktoś mi więcej nie pomoże? napiszcie coś, bo potrzebuje zmywarki na dniach a nie chce zostać z ręką w nocniku
  • Poziom 12  
    Droga koleżanko/ kolego :) Patrząc na opinie i oglądając tego typu produkty stwierdziłam, że typ Zim jest po prostu mniejszy, więc nadaje się do mniejszego mieszkania lub kuchni. Dodatkowo, Zim jest odrobinę tańszy, więc po prostu mniej wydasz. Żadnych innych znacznych różnic nie dostrzegłam :) Zachęcam do zwrócenia uwagi na opinie i porównania cen: http://www.kupujemy.pl/ceny-oferty/zmywarka-amica Powinno Ci to pomóc. Powodzenia przy kupnie :)