Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Receiver do Zestawu MX5500 (mysz i klawiatura)

krzychu9966 29 Lis 2010 15:59 952 1
  • #1 29 Lis 2010 15:59
    krzychu9966
    Poziom 8  

Witam. Nie wiedziałem gdzie mam napisać wiec napisałem w tym dziale. Mam problem ponieważ jakiś czas temu zepsuł mi się Receiver do zestawu MX5500
    Link
    Problem w tym ze nie mogę kopic receivera który by pasował pod mój model i tu jest moje pytanie czy jest możliwość kupienia uniwersalnego bluetooth receiver tylko takiego który by współpracował z 2 urządzeniami na raz ponieważ na czas obecny posiadam dwa tanie receivery i myszka działa poprawnie ale z klawiatura receiver już se nie radzi a jak podłącze 2 do jednego kompa to się gryzą. Rzecz która wyklucza mój bluetooth receiver jest to ze jak z paruje klawiaturę z receiverem to działa ona póki nie przestane na niej pisać na 2min potem odłącza się i już muszę od nowa wszystko podłączać by znów zaczęła działać ;/ tak wiec czy jest jakiś sposób by podłączyć klawiaturę do kompa bez oryginalnego receivera.
    Aha z tym ze nie moge znalezc kompatybilnego receivera chodzi oto ze na klawiaturze mam inny part number a wszystkie receivery maja inny part number.
    Mój part number to : 820-000830

0 1
  • #2 07 Gru 2010 12:01
    krzychu9966
    Poziom 8  

Rozwiązałem ten problem. Napisze tylko rozwiązanie dla innych.

Part number klawiatury 820-000830 jest numerem zestawów Wyprodukowanych na UK i inne kraje. Odpowiednikiem w USA jest numer 820-000814

P/N 993-000141

problem wynikł stąd ze oryginalne części logitech sa produkowane na USA dlatego Part numbers się różniły

0