Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BRC Blitz - brak odcięcia benzyny na gazie

30 Lis 2010 15:18 2089 4
  • Poziom 12  
    Witam, jak w temacie po przełączeniu na gaz nie odłącza mi benzyny. Samochód VW Passat B3 z 1990, jednopunktowy wtrysk. Odcięciem paliwa u mnie steruje stycznik, umieszczony w komorze silnika i tu nie wiem czy ma być podawane na niego napięcie na paliwie czy nie. Co nim steruje? Cały czas mam brak zasilania na cewce owego przekaźnika.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 21  
    na zielono białym przewodzie ze sterownika Blitz ma pojawić się napięcie powodując rozwarcie przekażnika tym samym odcięcie wtryskarki.Jeżeli nie pojawia się to podłącz przekażnik dając mu napięcie z elektrozaworu gazu a odłącz zielono biały przewód.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 12  
    dzięki zadziałało, podpiołem się pod elektrozawór. Mam tylko pytanie, dlaczego zanikło mi napięcie za żółto-zielonym? Czy coś poszło w module gazowym, czy może gdzieś kabel się przetarł, jest to w stanie naprawić, jakie mogą być dalsze skutki ominięcia tego przewodu? Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    O
    Pominięcie tego przewodu nie powoduje żadnych konsekwencji w użytkowaniu.Napięcie na przewód załącza elektronika sterownika prawdopodobnie przekażnik wewnątrz Blitza.Musisz sprawdzić po ścieżce od przewodu.Odłączenie sterownika od wiązki nie spowoduje utraty danych.
  • Poziom 12  
    zadziałało, podpiąłem się pod elektrozawór, tak jak napisał MAX52.