Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Worms World Party: Słaba gra się ścina (menu).

30 Lis 2010 16:14 2685 8
  • Poziom 8  
    Worms World Party, bo o nich mowa jest sprawcą zamieszania. Otóż na starym komputerze ( 2ghz procek, 64 grafika GeForce i 512 ramu) gra chodziła bez problemu. Teraz na kompie 1.8 ghz, 256 grafika GeForce 6600 i 2gb ramu menu gry się zacina. Sama rozgrywka jest płynna natomiast wszelkie menu chodzi powoli. Bardzo to utrudnia wejście na dany serwer/host. Pożyczyłem od kolegi jego Wormsy, ale również się zacina owe menu. Czy ktoś poradzi co może powodować te ścinki?

Ps. Mojemu kumplowi o podobnych parametrach też się zacina menu.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 37  
    Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej??
    Problem może być też w tym że masz za nowe :P
  • Poziom 8  
    Może i nowe. Parę dni temu komputer odebrałem od informatyka. Jeżeli w tym leży wina to przecież nie będę zmieniał sterowników specjalnie pod grę.
  • Poziom 31  
    Jeżeli ktoś się Ciebie pyta i chce pomóc a Ty sam już stawiasz opór to w jaki sposób oczekujesz pomocy?

Zainstaluj najnowsze sterowniki jeśli takie nie są.
  • Poziom 37  
    Heh;) Też bym nie zmieniał :P Co prawda mój komputer to złomek,ale jak zainstaluje najnowsze sterowniki do grafiki to Unreal Tournament przy 32bitowej grafice chodzi z 1fps może :P Tak mi sie wydaje że to wina sterów...poczekaj na wypowiedzi innych userów;)
  • Poziom 37  
    globusek14 wiesz...
    Cytat:
    Jeżeli w tym leży wina to przecież nie będę zmieniał sterowników specjalnie pod grę

Wychodzi na to że mu nie zależy na tym,a przecież od update sterowników i tak by się nic nie stało;) By była lepsza wydajność (troche) w innych grach :)
  • Poziom 8  
    Informatyk zapewnił mnie, że wgrał najnowsze. Jaki więc sens ponownej instalacji?
  • Poziom 31  
    Nie podałeś na początku że masz najnowsze sterowniki.

Wyłącz anizotropowość, synchronizację pionową oraz trójliniowość w ustawieniach karty graficznej.
  • Poziom 37  
    globusek14 przecież to nie jest gra 3D