Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw golf3 1.9D brak kompresji

30 Lis 2010 18:52 1699 10
  • Poziom 9  
    mam taki problem nie ma kompresji na tlokach a nie jestem pewny czy to uszczelka na glowicy jest taki plasticzek od weza wody chlodnicy i spod niego wycieka mi woda i dmucha powietrze czy jest to mozliwe ze pzrez niego nie ma kompresji stalo mi sie tak w czasie jazdy zaczol slabnac i zgasl a pozniej juz nie odpalil bo nie mial kompresji
  • Poziom 10  
    A czy w oleju nie masz wody?
  • Poziom 9  
    nie ma wody w oleju jest czysty
  • Poziom 10  
    Gdy zaczął tracić moc z rury wydechowej nie leciał czasem siwy dy[CHOCHUŁ]

Dodano po 27 [sekundy]:

DYM
  • Poziom 9  
    wlasnie nie nawet zadna kontrolka sie nie zapalila
  • Poziom 10  
    Napewno musisz sciągać głowice,niechce cie straszyć jak niepierdykneła uszczelka to pękła głowica.Ten plastik niema z tym nic wspólnego,zbieg okoliczności,on niema bezpośredniego styku z komorom spalania.
  • Poziom 13  
    To najprawdopodobniej uszczelka albo ''podpalone'' gniazda zaworów tak czy tak bez ściągania głowicy się nie obejdzie

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    dzieki wielkie ale chyba wole kupic silnik caly i wstawic niz remontowac tego jak by ktos wiedzial jakis silnik 1.9TD to prosil bym o kontakt na gg 13766309
  • Poziom 31  
    przyczepili się do uszczelki. nie zdarzyło mi się jeszcze, aby za jednym zamachem nagle wydmuchało na 4 garach, żeby nawet kompresii nie było.
    rozrząd do sprawdzenia.
  • Poziom 39  
    potwierdzam toku74
    potem zdjąć głowicę i zobaczyć co się stało
    w razie czego może znajdę głowicę
  • Poziom 9  
    panowie nie bede robil go wole wstawic caly dobry silnik jak by ktos jakis wiedzial prosil bym o kontakt