Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalworkMetalwork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SRI3015/11 - nie pobiera wody.

30 Lis 2010 21:49 12919 6
  • Poziom 2  
    Witam mam problem ze zmywarką jak w temacie. Nie pobiera wody. Po włączeniu działa tak:
    1. Wypompowuje wodę która jest w zmywarce przez kilka sekund
    2. Potem milknie i klops :)

Nie zadużo tych czynności ale to wszystko co robi.

Co moze nie działać - chyba nie pompuje wody, moze coś z jakimś filterm itp., sprawdziłem płaszcz wodny nie jest gdzieś zapchany, woda jest podłączona, prosze o pomoc.

Pozdrawiam
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 29  
    Witam.
    - sprawdź czy woda dochodzi do zmywarki ( jak nie ma zaworu aqua przy kranie
    to odkręć wąż przy zmywarce, odkręć kran )?
    - czy elektrozawór jest dobry ( cewka, grzybek )?
    - czy cewka elektrozaworu dostaje 230V ?
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 2  
    A jak wygląda ten elektrozawór w mojej zmywarce? :)
    Przy kranie jest jakieś urządzenie zasilane prądem - wiec pewnie to ten zawór aqua?
    Odkręcałem kran po zdjęciu zaworu aqua i woda leci - moze ten zawór nie przepuszcza wody, bo prąd dostaje bo burczy po włączeniu.
  • Poziom 12  
    Tak to ten zawór, jeżeli dochodzi do niego prąd to możesz jeszcze ściągnąć wąż przy zmywarce i sprawdzić czy woda przez niego leci.
  • Poziom 2  
    To bedzie zawór aqua przy kranie, a ten elektrozawór?
  • Poziom 1  
    Witam, typ mojej zmywarki Bosch srv53m03eu
    wczoraj wieczorem przestała pobierać wodę , kontrolka z kranikiem się nie świeci
    wszystkie możliwe filtry przeczyściłam z mężem i nadal nie pobiera wody , słychać tylko jak syczy i bulgocze .
    Elektrozawór w AQua Stop prawdo podobnie nie przepuszcza wody bo licznik wody nie wskazuje ,że woda przelatuje myślimy że padła elektronika w panelu sterującym czy to możliwe ? proszę o wszelkie porady i podpowiedzi .
    Zmywarka ma 6 lat i do dnia 4-04-2013 chodziła zmywała bez zarzutu .
    gdyby ktos wiedział gdzie można znaleść panel sterujący do tego typu zmywarki proszę bardzo o informację .
    Typ zmywarki BOSCH LINIA URZADZEŃ SRV53M03EU
  • Użytkownik usunął konto