Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

x200 po simlock HWK nie widzi sim

01 Gru 2010 13:35 1461 8
  • Poziom 27  
    Robiłem simlocka z x200 HWK zrobiłem najpierw przez unlock potem odczyt kodów. Nadal nie przyjmował karty sim wgrałem mo e2p znaleziony na supporcie saras ale po tej operacji telefon widzi karte tylko 10 sekund potem komunikat nie właściwa karta sim. Ma ktoś jakiś patent jak to postawić na HWK ?
  • Poziom 35  
    Przeflashuj, wrzuć backup e2p jeżeli go masz, a następnie direct unlock zrób.
  • Poziom 27  
    Flashowałem bez rezultatu a niestety beckapu e2p nie robiłem :( Nie sądziłem ze takie padło może sie wyłożyć.
  • Poziom 35  
    Nie wiem jaki wrzucałeś ale tutaj masz najnowszy open jaki mam. Po flashu *2767*3855# - jeżeli dalej będzie problem to zwykły unlock z poziomu HWK i ewentualnie znowu *2767*3855#. Jeżeli dalej będzie problem spróbuj *2767*6263#. Ostatnie wrzuć inny e2p.
  • Poziom 27  
    Niestety nie pomogło a nie mam innego e2p mam tylko ten z supportu może ktoś ma jakis sprawdzony ?
  • Poziom 22  
    Standard w tych fonach jak i kilku innych np x510.Sprawdż czy nie wydrapane elementy koło sim.Jak ktoś ma zadługie paznokcie albo dłubie czymś aby wyjąć sim pare elementów przy sim też wyjmie.
  • Spec od GSM
    Głównie problem tyczy się kondensatorów w liniach SIM.