Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG l1715s - po zmianie zasilacza, nie działa matryca

gacioch 01 Gru 2010 18:03 1357 5
  • #1 01 Gru 2010 18:03
    gacioch
    Poziom 9  

Witam, dostałem dziś nowy zasilacz do tego monitora i gdy go podłączyłem to matryca się nie włącza. Lampka normalnie pali się na zielono i na czuwaniu. Parę dni temu patrzyłem czy matryca działa i podłączyłem pod inny zasilacz i wszystko było ok każda część działała.
    Proszę o pomoc, już powoli tracę cierpliwość na ten monitor.

0 5
  • #2 01 Gru 2010 18:58
    Jakant
    Poziom 35  

Podłącz pod drugi zasilacz, ten co poprzednio Ci działał i zmierz prąd jaki pobiera monitor. Może się okazać że ten nowy nie ma wydajności prądowej. Na monitorze pisze jaki prąd potrzebny jest do prawidłowej pracy monitora.

0
  • #3 01 Gru 2010 19:30
    gacioch
    Poziom 9  

Problem jest w tym, że nie mam tego zasilacza drugiego zasilacza przy sobie, i nie mam czym zmierzyć.

Dodano po 6 [minuty]:

Mogę powiedzieć, że kupiłem to ze strony lewandowscy.pl , zdarz im się wysłać taki kicz??

Dodano po 5 [minuty]:

Nie znam się za bardzo na tym, ale jak włączam monitor, to obok tego wejścia na monitor przy zasilaczu tak jak by bzyczy. Czy to jest normalne??

0
  • #4 02 Gru 2010 08:51
    Jakant
    Poziom 35  

A czytałeś na monitorze jakie powinno być zasilanie. Tam przecież określają napięcie i natężenie. Porównaj to z zasilaczem.

0
  • #5 02 Gru 2010 10:16
    kazikszach
    Poziom 33  

Czy kupiłeś zasilacz o takich samych parametrach jak stary?
    Musi być takie samo napięcie wyjściowe, a wydajność prądowa co najmniej taka jak pisze na starym lub monitorze.

0
  • #6 02 Gru 2010 14:07
    gacioch
    Poziom 9  

Na monitorze jest napisane AC100-240V 50/60Hz 1.0A na zasilaczu tak samo jest napisane tylko nie ma tego napisu AC tylko jest I/P: . Jestem w to zielony, czy to jest dobrze ??

0