Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Unifon Tcl,Cyfral,Jak podłączyć Laskomex LM4

01 Dec 2010 20:31 3508 4
  • Level 9  
    Witam wszystkich!Dziś mam problem tego typu.Mam w domu podłączony unifon Cyfral Tcl a chciałbym zmienić na Laskomex.Ze ściany wychodzi 6 kabli.3 kable białe zostały przylutowane do minusa z tyłu unifonu,a 3 kolorowe do plusa(zielony.pomarańczowy ,niebieski).Mam wielką prośbę niech ktoś mi pomoże jak mam podłączyć kabelki w unifonie Laskomex.3 białe już podłączałem pod 4,5,7,a całą resztę metodą Maciejewa i nic mi to nie dało.Słychać cały czas rygiel dopiero jak powieszę słuchawkę to przestaje brzęczeć.Z tego schematu co jest załączony przy kupnie unifonu to ja nic nie rozumiem.Bardzo proszę koledzy pomóżcie bo mnie żonka pogoni razem z psem winowajcą.Z góry Dziękuje!
  • Helpful post
    Level 20  
    Niestety nie mam dobrych wieści, Cyfral to dwu przewodowa analogówka, specyficzna w swym rodzaju. Nie da rady podłączyć LM-4S.
  • Level 9  
    Dziękuje za informacje koledze i mam pytanko jaki mam kupić unifon co by to działało.Ten co żona kupiła postaram się zamienić na inny tylko jaki?Proszę o pomoc w wyborze unifonu.Z góry dziękuje!
  • Level 9  
    Dziękuje wszystkim za pomoc.Zakupiłem nowy taki sam jaki był i po kłopocie.