Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

klucz pnęumatyczny metabo sr 1500 set

02 Gru 2010 23:14 2859 9
  • Poziom 24  
    Witam wszystkich
    Moja usterka jest dość nietypowa ponieważ nie dotyczy samochodów oraz silników spalinowych.
    opisze od początku, klucz kupiłem 2 lata temu i byłem z niego b.zadowolony chodź do siły nie oczekiwałem cudu , ponieważ u mnie pracuje w ciężkich warunkach ponieważ niema czasami czasu na posprzątanie stanowiska przed następnym autem. Po roku zaczął słabnąć i puszczać powietrze wiec rozebrałem wyczyściłem wirnik i wrócił do normy mam specjalny olej do kluczy gdzie 300ml kosztuje 35zł. Wcześniej nie miałem filtra na instalacji pow.
    Postanowiłem ponownie wyczyścić ale tym razem nie pomogło zrobiłem fotki poszczególnych elementów.

W czy tkwi przyczyna :?:
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wykręć końcówkę szybkozłącza, jest tam sprężyna na którą "guzik" odziaływuje.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dokładnie tak, czyli tam też sprawdzałeś? Jeśli tak to pomysłu już nie mam.

Może juz na emeryturę chce iść :D
  • Poziom 24  
    Znasz może kolego jakieś strony gdzie można zakupić części zamienne do tych kluczy.
  • Poziom 24  
    Jeszcze jedno pytanie.
    Czy to prawda że praca klucza jest 6.3 bar i nie powinno być większe ponieważ wyciera się wirnik?
  • Poziom 20  
    Mojemu pneumatowi pomogło wyrównanie ścianek które dolegają do czoła wirnika, tnz. były wytarte wgłębienia w miejscach gdzie wirnik się obraca.
  • Poziom 26  
    Przecież widać, że łopatek to już prawie nie ma. Cylinder zobacz. Zdjęć nawstawiałeś ale nic z nich nie wynika.
  • Poziom 15  
    cześć! Części do pneumatyki kupisz w serwisie Metabo. Jak jesteś spoza Krakowa to powinni Ci wysłać. Kwestia czy opłaca się ratować ten klucz czy kupić nowy. Jaki to model klucza?