Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

autronik al 700 przelacznik fiat marea 1.6 16v

trojan1984 02 Gru 2010 23:26 900 0
    trojan1984
    Poziom 1  
    witam wogole nie wiem czy nie pisze po raz kolejny podobnego tematu ale to dosc pilne dlatego zwracam sie o pomoc.otoz auto to faiat marea 1.6 16v z nieszcesnym autronikiem al700.padla mi latem pompa paliwowa z checi oszczednosci i braku mozliwosci awaryjnego odpalenia na lpg(centralka_przelacznik autronik)ktora raz dala rade przelaczyc awaryjnie na lpg a raz nie zrobilem male obejscie.plus z elektrozaworu przy filtrze gazu do czerwonego kabla z instalacji wyjalem dwa bezpieczniki i po przekreceniu kluczyka gaz bezposrednia podawany byl do silnika teraz mam klopot przerobilem znow to na oryginal zakupilem pompe i zonk nie przelacza mi na lpg odpala na pb samochod chodzi dioda w przelaczniku miga w stanie przelaczania z pb na lpg powyzej 2 tys nic czy cieply czy zimny nie przelacza na lpg dodatkowo objaw pracy na obu paliwach jednoczesnie jak pracuje na gazie tym przewodem z elektrozaworu jak dotkne do czerwonego kabla od paliwa to auto przestaje pracowac czyli teoretycznie odcinaja wtryski bo podaje gaz zamotalem to troszke ale jak sprawdzic czy autronik al 700 jest ok?drogie pytanie jak przerobic to (wstawilem srube zamiast krokowca)wiec teoretycznie al 700 nie jest mi don niczego potrzebny tak?mam racje?jak to poskladac do kupy ?jak podlaczuyc na krotko i zainstalowac jakis przelacznik ktory z kabiny bede mogl przelaczac pb i lpg sam auto stoi rozbebeszone pod blokiem -20 na dworze a ja laduje aku i juz mam dosc kombinowania pomocy a i jeszce jedno jak podlaczyle wszystko to na al 700 swiecila sie jedna dioda gdy pracowal na pb zielona a sa tam dwie po czym poznac ze on jest uszkodzony?
  • Sklep HeluKabel