Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Seat Ibiza 1.4 MPi, k這poty na zimnym silniku

03 Gru 2010 07:18 5779 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam nastepuj帷y problem z moim samochodem.
    Na zimnym silniku, jak auto postoi ca豉 noc na mrozie, po odpaleniu silnika s造sze taki „terkot” jest to tylko wtedy jak dodam gazu, niezale積ie czy na biegu czy na luzie ale tylko po dodaniu gazu. Im wiecej gazu dodam tym g這郾iejszy d德i瘯. Po rozgrzaniu samochodu terkot milknie. W dni kiedy nie ma mroz闚 w og鏊e tego nie ma. Do tego dochodzi zapalajaca si kontrolka oleju, mruga po dodaniu gazu. Jeszcze niedawno jak terkot milk to kontrolka tez si wy陰cza豉. Teraz swieci d逝瞠j. Sprawdza貫m poziom oleju, rano po ca這nocnym postoju jest r闚no max, a jak si silnik rozgrzeje to 1 cm poni瞠j minimum. I teraz moje pytanie o co w tym wszystkim chodzi? 2 mechanik闚 pyta貫m 瘸den nie wie.
    Mam seata ibize 1.4 MPi 2000r + gaz. Gaz mam od 2 lat i chyba dopiero po tym jak go za這篡貫m zacz窸y si robic takie cyrki.
    Czujnik to na pewno nie jest, mo瞠 pompa? S造sza貫m tez ze w tych silnikach na pokrywie od silnika s zaworki i mo瞠 tam Gromadzic si olej.
    Bardzo prosz o jakie trafne spostrze瞠nia.
    (dodam tez ze w zesz造m roku w zimie wywali這 mi olej z bagnetu chyba z 3 razy)
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Zatkane, niesprawne odpowietrzenie skrzyni korbowej. Stukanie pochodzi od hydrauliki zawor闚. To tak w skr鏂ie, zmie mechanika i popraw tytu postu. Zapoznaj si z regulaminem forum.
  • Poziom 10  
    olej ci wywali這 poprzez zatkan odm tak tez si robi這 w golfie mk2 1,3. sprawdz jeszcze luz zaworowy moze byc za duzy i dlatego na zimnym silniku to s造chac. po rozgrzaniu wiadomo metal zmienia swoj obj皻o軼 staje sie wiekszy
  • Poziom 24  
    tam jest hydraulika jak sprawdzi?