Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komunikat Office'a: "Drukarka jeszcze nie odpowiedziała

Blofeld 03 Gru 2010 13:28 1117 0
  • #1 03 Gru 2010 13:28
    Blofeld
    Poziom 11  

Witam!

Od jakiegoś czasu co pewien czas po uruchomieniu office'a pojawia się komunikat "Drukarka jeszcze nie odpowiedziała, ale program pakietu Microsoft Office może kontynuować bez informacji o drukarce. Czy chcesz nadal oczekiwać na odpowiedź od drukarki?". Po kliknięciu "nie" nie można drukować, po kliknięciu "tak" office się wiesza i nadal nie można drukować. Problem znika po zrestartowaniu komputera. Potrzebuję jednak mieć stale włączony komputer i móc drukować, więc chcę na dobre pozbyć się tego problemu.
    Miałem zainstalowaną zarówno drukarkę lokalną hp jak i kilka drukarek sieciowych z całej firmy. System: winxp64. Usunąłem wszystkie drukarki (w folderze printers and faxes kliknąłem delete), dodałem swoją lokalną od początku i nadal jest ten sam komunikat, przy czym nie chcę restartować komputera przy tych operacjach (po pierwsze zależy mi na tym, żeby nie przerywać innych wielodniowych operacji, po drugie po restarcie na pewno wszystko będzie ok do jakiegoś czasu i nie dowiem się, czy rozwiązałem problem).
    Dodam jeszcze, że po usunięciu lokalnej i zainstalowaniu sieciowej udało mi się prawidłowo wydrukować stronę testową, ale w office'sie problem powrócił.

Z góry dziękuję za pomoc.

Dodano 14.12:
    Problem pojawia się nadal, w sieci nikt poza mną nie ma tego komunikatu, więc chyba sprawa dotyczy mojej drukarki lokalnej, HP LJ CM1312. Przeinstalowałem sterowniki i nadal to samo.

0 0