Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv6627om - sterowniki

03 Gru 2010 14:28 810 4
  • Poziom 9  
    Witam
    Nie dawno temu dostałem laptopa HP po formacie, lecz bez żadnych sterowników, zainstalowanych oraz bez żadnej płytki, na której takowe powinny się znaleźć. Otóż szukałem w internecie tychże sterowników natomiast nie mogłem znaleźć wszystkich, stąd właśnie prośba o pomoc. Jeżeli chodzi o internet to laptop wykrywa sieć bezprzewodową, natomiast nie może się z nią połączyć, po kablu w ogóle niczego nie widzi (wydaje mi się że to kwestia właśnie tych brakujących sterowników), kolejny problem to brak dźwięku (również brak sterów), a konkretniej zobrazuje to zrzut ekranu z menadżera urządzeń tego HP-ka.

HP Pavilion dv6627om - sterowniki

Z góry dziękuje i pozdrawiam
    Łukasz :D
  • Poziom 9  
    Więc tak po zainstalowaniu SP3 komputer po kablu widzi połączenie ale internet nie działa, co do dźwięku nadal milczy :(
  • Poziom 9  
    Internet po kablu jednak śmiga, natomiast z dźwiękiem nadal nie mogę się uporać, co do programu hp upload wyskakuje komunikat, że komputer nie jest połączony z internetem co jest bzdurą. Nigdzie natomiast nie mogę znaleźć jaka w ogóle jest karta dźwiękowa, a co za tym idzie nie wiadomo jakie sterowniki ;/ Podczas odpalenia winampa wyskakuje informacja że trzeba direct sound v2.6 też nigdzie tego znaleźć nie mogę.