Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sprzęt do opel astra f do 500 zł ?

03 Gru 2010 15:30 2666 6
  • Poziom 9  
    Witam mam prośbę co polecacie do opla Astry f wersja po lifcie głośniki przód seryjne głośniki tył seryjne chciałem zrobić bas ;p czyli chciałbym skrzynke i wzmacniacz radyjko pionier dokladnie modelu nie mam ale nie jest to z tych starszych z najnowszych tez nie takie srednie. Nie oczekuje nie wiadomo czego chce tylko zeby to grało jakkoś chcę na to przeznaczyć 500 zł czyli wzmacniacz skrzynka i kable może być sprzęt używany ale w dobrym stanie. Co możecie polecić ?
  • Poziom 13  
    Używany Philips DAP 6020 ~200zł albo inna używka proponowana tu na forum
    Skrzynia zamknięta MDF Rockford Fosgate R1S412 do 300zł
    i będziesz musiał dołożyć koło 60zł na zestaw kabli 10mm2 - jakiś Dietz albo Renegade byle nie Voice Kraft i podobne w których jest więcej izolacji niż żył.
    I zagra na bank lepiej niż w miarę :)
  • Poziom 9  
    Co sądzicie o tym ?
    wzmacniacz :
    - MAGNAT EDITION 22 HQ jest za 200 zł
    - Magnat EDITION TWO 500W 200 zł
    - PEIYING 2C02R 600W+PILOT 180 zł
    skrzynka:
    - JBL-INFINITY REF 1260W 290 zł
    - MAGNAT EDITION B 30 220 zł
    - SKRZYNIA Z JBL CS1214 1000W 249 zł

I znalazłem komplet nowke

SKRZYNIA BOOM BOX DBS-N1015
    +
    WZMACNIACZ MAGNAT HQ22

opis skrzyni;
    Potęzny głośnik niskotonowy
    zabudowany w skrzyni z
    podwójnym bass reflexem
    Moc max: 500W
    Efektywność: 91 dB
    Pasmo: 25Hz-800Hz
    Magnes: 30 Oz
    Wymiary: 335x515x395mm

Dodano po 4 [minuty]:

fishtank napisał:
    Używany Philips DAP 6020 ~200zł albo inna używka proponowana tu na forum
    Skrzynia zamknięta MDF Rockford Fosgate R1S412 do 300zł
    i będziesz musiał dołożyć koło 60zł na zestaw kabli 10mm2 - jakiś Dietz albo Renegade byle nie Voice Kraft i podobne w których jest więcej izolacji niż żył.
    I zagra na bank lepiej niż w miarę :)

hmm ciekawy wybór czy jeszcze ktoś poleca coś takiego ? bądź coś podobnego ?
  • Poziom 25  
    Kolego to co podałeś to typowy bazar, buczydła i szmelc a nie sprzęt. Propozycja Fishtank'a jest ok, popatrz jeszcze za jakimś Axtonem a głośniczek ewentualnie Magnat x-press albo GMS 9300
  • Poziom 18  
    Jak chcesz "wariota" w tej cenie to Lanzar MAX12 + B2H76R i będzie Cie wszędzie słychać :D A co do suba mam propozycje dla Ciebie ;) jak chcesz szczegóły to na priv proszę ;)
    Pozdro
  • Poziom 35  
    Pod seryjne glosniki z przodu absurdem jest stosowanie mocnych subow... chyba oczywiste dlaczego ?
    Chyba ze szukasz czegos do walenia bez ladu i skladu wtedy oczywiscie mozna wpakowac 12' w br + z 250-300wat wzmak i sluchac bummmm bummm bummm w przeciwnym razie zupelnie ci wystarczy GMS 250 + jakis oldzik ( mozna poszukac na allegro 0
  • Poziom 18  
    Licząc to że jeśli ma to zagrać jako tako i żeby miało ręce i nogi to musiał byś wygłuszyć drzwi a dobre wygłuszenie kosztuje tyle ile masz na cały sprzęt ale jest nie chcesz wygłuszać no to trzeba poszukać jakaś dobra używkę grająca "na poziomie" i zestaw odseparowany (tzn zestaw składający się z kick bass-ów, tweeter-ów i zwrotnicy) ALPINE - 3552 (na allegro 1351093712) i do tego U-Dimension el comp 6. Taki zestaw zagra sprawnie do 500zł a Alpinka jest 4-ro kanałowa więc jeśli będziesz kiedyś chciał dorzuci jakiegoś małego suba to nie będzie problemu ;)
    Pozdrawiam