Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez caro 1.6GLI 95r +LPG strzelanie,szarpanie

03 Gru 2010 17:16 2611 10
  • Poziom 9  
    Witam, mam problem z moim autem, polonez po ruszeniu i przelaczeniu na gaz szarpie strzela i traci obroty jakby sie dlawil. Problem pojawia sie tez w trakcie jazdy po wykonaniu skretu, jazdy pod gorke. Pomocy!!!
  • Poziom 31  
    Podstawa, wymiana świec i przewodów WN.
  • Poziom 9  
    Bardzo dziekuje sprawdze i napisze jaka bedzie sytuacja
  • Poziom 9  
    mam jeszcze jedno pytanie do poprzedniego tematu , co do tego ma temp. bo gdy jest na plusie to jezdzi sie normalnie czasem tylko strzeli. a gdy jest na minusie to jest masakra
    (strzela pod maska)
  • Poziom 23  
    Witam.Kiedy była robiona konserwacja instalacji gazowej tj parownik, czyszczenie, wymiana membran, bo jak sie domyślam to właśnie w tym problem i pytanie jak zachowuje się na samej benzynie. Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    od kiedy auto jest w naszym posiadaniu to nie bylo robione a czy przed sprzedaza bylo to nie mam pojecia...
  • Poziom 23  
    Witam. Nie napisałeś jak sie zachowuje na benzynie, jeśli na benzynie jest ok to masz już odpowiedź do wymiany membrany w parowniku oraz dokładne czyszczenie. Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    na benzynie jest ok, no wiec dzieki za pomoc
  • Poziom 16  
    Na benzynie może być ok., a na gazie już nie koniecznie. Gaz jest bardziej wymagającym paliwem, zacząłbym od przewodów i świec, skoro nigdy nic nie było wymieniane.
  • Poziom 9  
    Witam!
    Niestety doszedl kolejny problem, tzn. caly czas swieci sie jednoczesnie kontrolka od gazu i benzyny. Normalnie po zapaleniu jest na benzynie a po dodaniu gazu sam sie przelancza na lpg. W tej sytuacji swieca sie obie kontrolki czerwona i zielona, co to moze byc??
  • Poziom 11  
    Jeszcze może być wina filtra od gazu