Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic SA-AK18 Problem z lewym kanałem głośniki całe...

03 Gru 2010 20:28 807 4
  • Poziom 9  
    Witajcie! Po dłuższej przerwie (Ponad rok) nie zaglądałem tutaj, ale teraz zaglądam i od razu problem. Mianowicie : Grzebałem trochę po forum, i wygrzebałem taki schemacik o podłączeniu LED do głośnika, zacząłem kombinować itd. I w końcu nadszedł czas testu... Podłączam wszystko jak należy, podpinam do baterii, i nagle w głośniku zaczął lecieć taki niski ton... Na moje ucho ok. 60 Hz i dalej słychać tylko lekkie buczenie, ciche... Prawdopodobnie padło coś w środku wieży, bo jak przepinam miejscami to jeden działa a ten drugi (lewy) nie... Czy mogłem spalić coś w środku wieży? Jak to naprawić?

Usunąłem treści nie mające związku z tematem.
    Proszę poprawić treść postu.
    Przenoszę w bardziej właściwe miejsce.
    Regulamin pkt. 8.2, 15, 10.9.
    GM
  • Poziom 17  
    Rozkręć obudowę i sprawdź czy masa dobrze jest zlutowana.
  • Poziom 9  
    Strasznie trudno dostać się do tej masy lewego kanału... Wydaje mi sie jednak że tak, bo gdy mierzę miernikiem to pokazuje 0.5 V ... Znowu w tym drugim nie pokazuje nic... Koniecznie muszę to rozkręcać? Wszystko szło fajnie, tyle że obudowa dalej nie idzie.
  • Poziom 17  
    Też miałem problem z głośnikami. Masa dotykała styku, ale nie cały kabelek tylko parę żyłek i dlatego tak dziwnie się zachowywały.
  • Poziom 9  
    Tyle że jak rozkręcę obudowę, to przy wyjściu do głośnika jest taki "bunkier" z płytek a zdjąć tego raczej nie mogę, bo wszystkie są jakoś do siebie przylutowane ... Jeszcze jakieś pomysły?