Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ford courier fiesta 1.8d 96r pompa nie podaje paliwa na wtr

olipol19801 03 Dec 2010 22:56 3923 4
    olipol19801
    Level 2  
    mam problem z moim fordem ,pompa nie podaje paliwa na wtryski tylko wraca do baku ,znajomu mi mowil zebym sprawdzil elektro zawor na pompie wkrencilem go ,w momencie podlonczenia do zasilania otwiera sie albo inaczej wychodzi z niego trzpien po odlonczeniu sie chowa jest jeszcze jeden podobny ktorego nie udalo mi sie wykrecic ale zachowuje sie podobnie do wczesniej opisanego tak samo go slychac mimo to pompa dalej nie podaje paliwa .prosze o pomoc i z gory dziekuje

Popraw pisownię. Paweł wawa
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Rozrząd cały, napęd pompy nie uszkodzony? Może kółko lata po wałku?
    olipol19801
    Level 2  
    tak rozrzad caly kolo pasowe sie nie rusza ,nie pisalem jeszcze mi mruga kontrolka czerwona obok zegarka jakby jakies odciecie zaplonu ,normalnie jak dzialal to w momencie przekrecania kluczyka zaswiecala sie i gasla po chwili i palil , a teraz mruga jak wsciekla noi nie pali
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    No to masz przyczynę. Poczytaj co ona sygnalizuje, potem to już z górki.
    olipol19801
    Level 2  
    po przestudiowaniu podobnych tematow ,rozwiazanie samo sie nasunelo na mysl ,okazalo sie ze jest elektrozawor schowany pod zabezpieczeniem anty kradziezowym na pompie ,wystarczylo sie do niego dostac podac mu napiecie z akumulatora i samochod zapalil i pali nadal