Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki telewizor 32 cale do oglądania ze zwykłej anteny?

gapkris1 04 Gru 2010 12:16 1837 2
  • #1 04 Gru 2010 12:16
    gapkris1
    Poziom 7  

witam, potrzebuje porady w sprawie zakupu telewizora 32"tak do 1500-1700zł. Telewizor ten będzie użytkowała moja babcia która posiada tylko sygnał ze zwykłej anteny..telewizor bede kupował przez internet więc prosze o jakieś linki.. z góry dziękuje

• #2 04 Gru 2010 21:11
    Jerzy Bartnicki
    Poziom 23  

witam
    Niedawno miałem podobny problem z teściową i zakupiłem taniej niż pan zamierza kupić w auchan była promocja, wybrałem się po samsung z podświetlaniem, ale różnica w cenie była tak duża że zmieniłem zdanie, kupiłem LCD. I teściowa jest zadowolona. Celowo nie podaję marki ponieważ myślę że to nie ma znaczenia.
    Jerzy

• #3 04 Gru 2010 23:10
    gapkris1
    Poziom 7  

hmm..po lekturze kilku forów o podobnej tematyce jestem niby bardziej uświadomiony jaki tv kupić jednak musze przyznać że większość wpisów o podobnym zagadnieniu datuje się na 2008-9 rok więc troszkę zardzewiały.. natomiast z opinii internautów na temat danych produktów dowiedziałem się nieco więcej. więc według forów najlepszy odraz z anteny naziemnej otrzymam z tv plazmowych ale tu mam problem bo najmniejsze znalazłem 37" a to raczej odpada. więc zostaje mi lcd i tu myślałem o Panasonic TX-L32U10 ,SONY KDL-32EX501,Samsung LE-32C630. jestem ciekawy waszych opinii na ich temat lub jakieś inne propozycje??? może jutro uda się mi wyrwać do jakiegoś sklepu i jet szansa że na żywo zobocze te teliwzorki oraz jak grają z anten naziemnych.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME