Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kłopoty z alarmem Renault Scenic 1.8 z 2001

04 Gru 2010 13:03 1428 1
  • Poziom 8  
    Witam!!!!!!!!!! Mam pewien kłopot z alarmem.Dwa miesiące temu kupiłem samochód. W czasie ostatnich mrozów padł mi akumulator więc siłą rzeczy otworzenie samochodu pilotem z kluczyka okazało się niemożliwe. Nie udało się mi również otworzyć kluczykiem który kręcił się wokoło( widocznie poprzedni właściciel otwierał tylko pilotem). Reasumując: samochód otworzył mi gość z firmy która zajmuje takimi przypadkami, naładowałem akumulator lecz niestety po włożeniu go z powrotem samochodem można jechać lecz wyje alarm. Dioda przy kierownicy jest zapalona non stop, bagażnik i tylna szyba są zamknięte. Będę wdzięczny za wszelką pomoc!!!!!!
  • Poziom 8  
    Zamek centralny sterowany jest z pilota fabrycznego ,jesli chodzi o model alarmu to tu jest mały problem bo w karcie gwarancyjnej nie ma tego wyrażnie zaznaczonego, jest za to naklejka z numerami i kodem paskowym, oraz rysunek kluczyka ( pilota) z oznaczeniem:NMRPNR65 obok zaś symbol Renault i numery 31127353. Ale nie wiem czy jest to oznaczenie alarmu? Może dało by coś zdjęcie kluczyka? Z góry dziękuje!!!!!!!!!!