Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MANTA PDP TV 4210 brak pilota i zablokowana klawiatura

04 Gru 2010 13:14 4909 3
  • Poziom 1  
    .. MANTA PDP TV 4210. Klawiaturę w obudowie zablokowałem przypadkowo za pomocą... klawiatury w obudowie. Nie mam pilota (sto lat temu pojechał do naprawy i jeszcze nie wrócił). Czy jest jakaś metoda przywrócenia ustawień fabrycznych czy może odblokowania klawiatury. Pamięć się telewizorowi przez wyłączenie go z prądu rzecz jasne nie resetuje.

pozdr
    adam
  • Poziom 17  
    może jakoś pilotem uniwersalnym??
  • Poziom 14  
    Jeśli nie chcesz kupować specjalnie pilota a posiadasz telefon komórkowy z portem podczerwieni w necie są aplikacje do pobrania pilot w telefonie .Ściągniesz aplikacje odblokujesz tv i po sprawie .Robiłem taki manewr nokia n95 8gb i tv samsung.

Dodano po 3 [minuty]:

Oczywiście telefon działał jako pilot wersja darmowa działała chyba 2 tygodnie .Samsung ma ogólne działanie na wszystkie typy tv a inne firmy patrzyłem philipsa to było trzeba wyszukać typowo dany tv.
  • Poziom 40  
    Kolega jest z W-wy a Manta serwis jak ich siedziba oraz magazyny przynajmniej była w W-wie w dawnych zakładach WZT. Pewnie pilota tam mają a tv bez niego to jest duży kłopot. Ja mam pilota z napisem Manta od ich tv ale LCD może będzie pasował. TV można odblokować nie mając pilota przez wylutowanie małej kostki pamięci i wlytowanie czystej na MB gdzie są zapisywane ustawienia użytkownika.