Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MANTA PDP TV 4210 brak pilota i zablokowana klawiatura

aborkowski 04 Dec 2010 13:14 10885 3
 • #1
  aborkowski
  Level 1  
  .. MANTA PDP TV 4210. Klawiaturę w obudowie zablokowałem przypadkowo za pomocą... klawiatury w obudowie. Nie mam pilota (sto lat temu pojechał do naprawy i jeszcze nie wrócił). Czy jest jakaś metoda przywrócenia ustawień fabrycznych czy może odblokowania klawiatury. Pamięć się telewizorowi przez wyłączenie go z prądu rzecz jasne nie resetuje.

  pozdr
  adam
 • #2
  kamilboczek
  Level 17  
  może jakoś pilotem uniwersalnym??
 • #3
  Juras1844
  Level 14  
  Jeśli nie chcesz kupować specjalnie pilota a posiadasz telefon komórkowy z portem podczerwieni w necie są aplikacje do pobrania pilot w telefonie .Ściągniesz aplikacje odblokujesz tv i po sprawie .Robiłem taki manewr nokia n95 8gb i tv samsung.

  Dodano po 3 [minuty]:

  Oczywiście telefon działał jako pilot wersja darmowa działała chyba 2 tygodnie .Samsung ma ogólne działanie na wszystkie typy tv a inne firmy patrzyłem philipsa to było trzeba wyszukać typowo dany tv.
 • #4
  satgal
  Level 40  
  Kolega jest z W-wy a Manta serwis jak ich siedziba oraz magazyny przynajmniej była w W-wie w dawnych zakładach WZT. Pewnie pilota tam mają a tv bez niego to jest duży kłopot. Ja mam pilota z napisem Manta od ich tv ale LCD może będzie pasował. TV można odblokować nie mając pilota przez wylutowanie małej kostki pamięci i wlytowanie czystej na MB gdzie są zapisywane ustawienia użytkownika.