Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pompa paliwa Passat b5 2.5 tdi v6

04 Gru 2010 16:11 4571 13
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam taki pytanie czy może ktoś mi napisać jakie ciśnienie powinno być we wtryskach?
    Czy pompa paliwa podaje kropelkowo olej do wtrysków czy podaje pod dużym ciśnieniem?
  • Poziom 34  
    Ciśnienie otwarcie wtryskiwacza dla wtrysku zasadniczego to 300 bar więc gdyby pompa miała podawać paliwo kropelkowo to zamiast przewodów wysokiego ciśnienia producent zastosowałby tam plastikowe lub gumowe kapilary.

• Poziom 27  
    Witam tak jak Sztomel napisał a wczym jest problem
  • Poziom 9  
    chodzi oto że po odkręceniu przewodów wtrysków od silnika przy kręceniu silnika z tych przewodów nie leci ciągle paliwo tylko kroplami...
  • Poziom 23  
    Odczytaj błędy, pewnie elektronika wykitowała.
  • Poziom 9  
    dobra a jest możliwość podłączenia do kompa bez pracy silnika tylko na zapłonie???
  • Poziom 29  
    oczywiście że jest. A poza tym padały pompy paliwa w tym typie,
  • Admin grupy Samochody
    panam napisał:
    oczywiście że jest. A poza tym padały pompy paliwa w tym typie,
    I tylko na tyle cię stac?W podpisie wiele aczkolwiek pustka.Ja też to wiem że padały -no i co z tego?Pomogłeś mu w czymś tym postem?
  • Poziom 9  
    ja się nie znam i nie wiedziałem czy jest możliwość podłączenia pod komputer jeśli samochód nie jest odpalony.... to teraz pierwsze co zrobię to podepnę się o zobaczę co się dzieje. a może pompa siadła czego najbardziej się obawiam???
  • Poziom 29  
    t5 jak widzisz pomogłem, napisał że teraz wie że może podpiąć komputer bez pracującego silnika, jeżeli to zrobi to będziemy mieli więcej informacji do dyskusji. Fayfoo nie czytaj tylko błędów a również parametry, ( kąt wtrysku, ciśnienie paliwa, obroty silnika, itd.) pozdrawiam.

Dodano po 1 [minuty]:

i jeszcze jedno immo , ok.
  • Poziom 9  
    właśnie nie wiem jak z tym immo... czy immo odcina całkowicie paliwo???? miałem wcześniej renault megane coupe i tam jak nie rozbroiłem immo to też mogłem kręcić i kręcić ale auto nie odpaliło. a chodzi oto czy immo w passacie może po prostu zmniejszyć dawke paliwa przy której auto nie odpali czy odcina całkowicie paliwo??
  • Admin grupy Samochody
    Immo w passacie-odpala i po sekundzie gaśnie.Odpala i gaśnie.

• Poziom 27  
    Odczytaj błędy czy niema przypadkiem czegoś związanego z elektroniką pompy,albo sprawdz czy jest sterowanie zaworem nastawnika dawki na pompie
  • Poziom 9  
    dzięki wszystkim już chodzi okazało się że pompa paliwa zapowietrzyła się po zamarznięciu paliwa.... odpowietrzyłem i już jest ok ale dzięki za rady:)