Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie pilota MADEFORYOU PLUS 4:1 do dekodera Polsat

04 Gru 2010 20:04 7176 7
  • Poziom 2  
    Witam, jestem tu jak najbardziej poczatkujaca na forum i zielona w temacie sprzetu SAT. Mojemu ojcu, ktory chwilowo przebywa za granica zepsul sie pilot do dekodera Polsatu Cyfrowego. W zwiazku z tym ze on jest totalnie na bakier z komputerem prosi przeze mnie o rade.
    Otoz zakupil do dekodera uniwersalnego pilota MADEFORYOU PLUS 4:1. Nie potrafi go jednak zaprogramowac tak aby wspolpracowal z dekoderem. Od znajomego dowiedzial sie ze potrzebny jest tajemniczy kod. W zwiazku z tym jesli ktos mial podobny problem i sobie poradzil, prosze o pomoc. Z gory bardzo dziekuje w imieniu taty:)
  • Poziom 25  
    W instrukcji od pilota powinien być wykaz kodów do sprzętów jakie on obsługuje
    i tam jest ten "tajemniczy" kod.
  • Poziom 2  
    Gdyby to bylo takie proste dla niego :) Owszem ma ale w jezyku dla niego niezrozumialym. A gdzie moge znalezc w necie ta instrukcje. Moze byc po ang. Chcialabym ja naocznie przejrzec. Ta "tatowa" pewnie lezy na stoliku w odleglosci 600 km ode mnie :)
  • Poziom 35  
    Ja to widzę tak:
    dokupić oryginał pilot, lub zamiennik, jeśli to któryś ze starszych dekoderów Polsatu to taki pilot kosztuje grosze.
    Poszukać na Allegro, Ebay...
    Te uniwersalne "no name" to raczej nie współpracują zbyt dobrze, jeśli w ogóle...
  • Poziom 18  
    Z pilotem Made For You Plus 4:1 nic nie zrobisz bo musisz mieć programator podłączony do komputera.Wtedy można go zaprogramować.
  • Poziom 2  
    Tak mu wlasnie programowali w serwisie. Zamiast kodu liczbowego wpisali "polsat cyfrowy". Tato wrocil, probowal podzialac pilotem i dalej zero kontaktu. Zaczyna podejrzewac ze przyczyna tkwi w dekoderze (wersja mini). Chociaz z drugiej strony wyglada na to ze dekoder jest sprawny poniewaz dziala bez pilota, jest mozliwosci przelaczania programow na dekoderze. Szalenstwa mozna sie nabawic :)
  • Poziom 35  
    W warunkach domowych można przeprowadzić prosty test pilota, w telefonach komórkowych wyposażonych w aparat widać pulsowanie diody pilota podczas wciskania jego klawiszy, albo skierować pilota na element optyczny myszki komputerowej, wywoła to rozjaśnienie na chwilę tego elementu podczas naciśnięcia przycisku pilota.
  • Poziom 18  
    Do pilota Made For You można wpisać siedem różnych kodów z Polsatu Cyfrowego.